امام جمعه اراک: بنیاد مسکن از افتخارات نظام جمهوری اسلامی ایران است

اراک - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک گفت: بنیاد مسکن از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی است و مرحوم تابش رئیس فقید این نهاد نیز فردی کاردان و خادم محرومان بود.

آیت الله «قربانعلی دری نجف آبادی» روز سه‌شنبه در آیین پاسداشت مرحوم « علیرضا تابش» رئیس سابق بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در مصلی بیت المقدس  اراک افزود: مرحوم تابش انسانی مدیر و فردی کارشناس بود که در دوران مدیریت خود خدمات ارزنده‌ای از خود به یادگار گذاشت.

وی اظهار داشت: امروز لازم است افرادی انقلابی، مدبر و دلسوز به نظام در نهادهای انقلابی خدمت کنند.

امام جمعه اراک گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از نهادهای مقدسی است که از امام راحل به یادگار باقی مانده است.

آیت الله دری نجف آبادی افزود: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به عنوان نهادی جهادگر وظایف مهمی را بر عهده دارد که با کمک به مناطق محروم و روستایی عمران و آبادانی کشور را دنبال می‌کند.

وی اظهار داشت: امروز کشور به وحدت و یکپارچگی نیاز دارد و همه باید پشتیبان دولت منتخب باشیم تا بر مشکلات و دشمنان پیروز شویم.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: فرصت‌های انقلاب اسلامی تکرار شدنی نیست و اگر این فرصت‌ها از بین برود، باید پاسخگوی نسل آینده باشیم.

به گزارش ایرنا، «علیرضا تابش» رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی دوم مردادماه جاری درگذشت و از سال ١٣٨۴ ریاست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را بر عهده داشت.

تابش پیشتر معاون سیاسی وزارت کشور بود وی همچنین در ادوار مختلف استاندار استان‌های مختلف کشور بود.  

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی‌ در تاریخ ۲۱ فروردین سال ۱۳۵۸ به فرمان حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی‌ایران به منظور تأمین مسکن محرومان و متولی توسعه و عمران روستاهای کشور و ساخت واحدهای مسکونی شهرها در چارچوب سیاست‌ها و برنامه‌های دولت جمهوری اسلامی‌ایران تشکیل شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha