سرلشکر باقری از وزارت بهداشت قدردانی کرد

تهران - ایرنا - رییس ستاد کل نیروهای مسلح با اهدای لوحی به وزیر بهداشت، از خدمات ارزنده این وزارتخانه و همه نیروهای بهداشتی و درمانی قدردانی کرد.

به گزارش ایرنا از وبدا، سرلشکر پاسدار محمد باقری روز سه شنبه در جلسه ای که در ستاد کل نیروهای مسلح با حضور سعید نمکی وزیر بهداشت برگزار شد، با اهدای لوحی از تلاش های وزیر بهداشت، معاونین این وزاتخانه و همه نیروهای بهداشتی و درمانی قدردانی کرد.

در بخشی از متن این لوح قدردانی خطاب به وزیر بهداشت آمده است: تامین و ارتقاء سلامت اجتماع، همواره در طول تاریخ از مهمترین اهداف و دغدغه های رهبران و حاکمان جوامع بشری محسوب گردیده است و آنگاه اهمیت بهره مندی جامعه از نعمت سلامت، بیشتر رخ نمایانده است که یک همه گیری و بیماری فراگیر، حیات و سلامت همگانی را دستخوش تهدید و چالش نموده است. نظام سلامت در کشور عزیزمان ایران اسلامی مفتخر است که همواره در مسیر درمان و التیام آلام مردمان نجیب این بوم کهن از هیچ تلاشی فروگذار نکرده است. سالهای حماسه دفاع مقدس، صحنه ای پرفروغ از جانفشانی سپیدپوشان آسمانی است که طبابت را با ایثار و شهادت عزت و قداست بخشیدند.
در این لوح قدردانی تصریح شده است: تامین سلامت مردم از آغاز همه گیری کرونا در اسفندماه ۱۳۹۸، تا کنون رهاورد نقش آفرینی جهادی مدیران و متخصصان بهداشت و درمان کشور در آوردگاهی پیچیده و مرکب است. حماسه ای به غایت عظیم و متعالی که تا ابد بر تارک نظام سلامت کشورمان نورافشانی خواهد کرد و شهیدان بزرگ مدافع سلامت، ستارگان جاویدان این حماسه عظیم برای همه عصرها الهام بخش خواهند بود.
«فرصت را مغتنم شمرده از تلاش های جهادی و عالمانه شما برادر فرهیخته و گرانمایه در کسوت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در هدایت و راهبری تخصصی این جهاد ملی و عظیم و همچنین از تعامل ارزشمند و همکاری مستمرتان با بخش های مختلف نیروهای مسلح، صمیمانه سپاسگذاری می نمایم و توفیقات روز افزون جنابعالی را در راه خدمت به آرمانهای والای شهیدان تحت رهبری های داهیانه مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) از درگاه حضرت باریتعالی مسئلت دارم.»

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha