برخواه: ۲ نماینده وزنه‌برداری آماده حضور در المپیک هستند

تهران- ایرنا- سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری مردان از آمادگی ۲ نماینده ایران برای حضور در بازهای المپیک توکیو خبر داد و گفت: آخرین جلسه تمرینی «علی داودی» و «علی هاشمی» ۲ نماینده کشورمان روز پنجشنبه برگزار می‌شود.

به گزارش ایرنا، «محمدحسین برخواه» سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری مردان ایران در خصوص وضعیت تمرینات و آمادگی نمایندگان ایران در آخرین روزهای باقیمانده تا اعزام به بازی‌های المپیک توکیو اظهارداشت: اردوهایی که پشت سرگذاشتیم هم اردوی رامسر و هم اردوی فعلی در کمپ تمرینی آزادی، خیلی خوب بود. «علی هاشمی» و «علی داودی» به لحاظ بدنی و ذهنی در شرایط خوبی قرار دارند و برای مسابقات آماده‌اند. 

برخواه افزود: انشاالله پنجشنبه روز عید غدیر، آخرین تمرین را انجام می‌دهیم و شب تیم برای مسابقات المپیک اعزام می‌شوند و روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه در توکیو تمرینات را پیگیری خواهند کرد. 

سرمربی تیم ملی با طلب دعای خیر از مردم کشورمان برای موفقیت نمایندگان وزنه‌برداری در اوزان ۱۰۹ و به اضافه ۱۰۹ کیلوگرم، خاطرنشان کرد: وضعیت جدول مسابقات و حریفان هم طوری هست که امیدوار هستیم ملی‌پوشان به نتیجه مطلوبی که شایسته تلاش‌هایشان هست، دست پیدا کنند. 

رقابت‌های وزنه‌برداری بازی‌های المپیک توکیو روزهای ۱۲ و ۱۳ مرداد برای نمایندگان ایران پیگیری می‌شود. علی هاشمی روز ۱۲ مرداد در دسته ۱۰۹ کیلوگرم به مصاف حریفان خود می‌رود و «علی داودی» باید در روز ۱۳ مرداد مصاف سختی با «لاشا تالاخادزه» غول گرجستانی دسته به اضافه ۱۰۹ کیلوگرم داشته باشد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha