واکسیناسیون آتش نشانان تهرانی آغاز شد

تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آغاز واکسیناسیون آتش نشانان علیه ویروس کرونا خبر داد.

مهدی داوری روز سه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: با آغاز واکسیناسیون کارکنان ناوگان حمل و نقل عمومی و همچنین افراد گروه آسیب پذیر شهرداری تهران، واکسیناسیون آتش نشانان نیز از امروز/ سه شنبه شروع شد.

وی تاکید کرد: آتش نشانان به واسطه نوع شغل خود و حضور در حوادث، امداد رسانی به شهروندان امکان دورکاری نداشتند و از این رو امکان ابتلای آن ها به ویروس کرونا را افزایش یافته بود.

به گفته داوری، آمار ابتلا به کرونا حدود ۳۰ درصد کارکنان سازمان آتش نشانی بود و از پنج هزار نفر حدود هزار و ۷۰۰ نفر به ویروس کرونا مبتلا شدند و همچنین ۲ نفر نیز جان خود را از دست دادند.  

وی خاطرنشان کرد: در فاز نخست واکسیناسیون پنج هزار نفر از آتش نشانان شهر تهران واکسینه می شوند.

واکسیناسیون آتش نشانان تهرانی آغاز شد

آغاز واکسیناسیون تاکسیرانان در مجوعه رفاهی خانواده تاکسیرانان

روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران اعلام کرد: از امروز/سه شنبه در مجموعه رفاهی خانواده تاکسیرانی واقع در منطقه ۱۵ شهرداری تهران با ظرفیت واکسیناسیون ۷۵۰ نفر روزانه آغاز بکار کرد.

با هماهنگی انجام‌شده با دانشگاه علوم پزشکی تهران، شهید بهشتی و ایران امیدواریم تا کمتر از یک ماه آینده تمامی تاکسیرانان خدوم شهر تهران درمقابل ویروس کرونا واکسینه شوند.

با هماهنگی های انجام شده برای سرعت بخشیدن به واکسیناسیون تاکسیرانان دو مرکز دیگر در مناطق دیگر شهر تهران آغاز بکار مینماید.

تاکسیرانان پس دریافت پیامک از سامانه  ۳۰۰۰۴۸۰۴۸ با بهمرا داشتن پروانه تاکسی، کارت ملی و کارت خودرو در ساعت تعیین شده به محل اعلامی مراجعه و واکسن خود را دریافت کنند.

به گزارش ایرنا، واکسیناسیون گروه های آسیب پذیر شهرداری تهران همچون راهبران مترو، رانندگان تاکسیرانی و اتوبوسرانی از روز گذشته آغاز شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha