مرکز نوآوری صنعتی شماره ۴ پارک علم و فناوری  شهرکرد افتتاح شد

شهرکرد- ایرنا- مرکز نوآوری صنعتی شماره ۴ استان چهارمحال و بختیاری روز سه‌شنبه با حضور معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری در محل اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان افتتاح شد.

به گزارش ایرنا ،رییس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری در این آیین اظهار داشت: احداث مرکز نوآوری صنعتی شماره ۴ پارک علم و فناوری از ابتدای سال ۱۳۹۹  به اختصاص پنج میلیارد تومان اعتبارآغاز شده است.

اسماعیل پیرعلی افزود: در این مرکز که با همکاری سازمان جهاد کشاورزی استان احداث و به بهره‌برداری رسیده است ۶ شرکت فناور و دانش‌بنیان مستقر است.

وی تصریح کرد: چهارمحال و بختیاری ۱۴۷ واحد رشد، فناور و دانش‌بنیان در استان فعالیت دارند که از این تعداد ۶۸ واحد فناور است و هر یک از این واحدها برای پنج تا ۱۰ نفر اشتغالزایی کرده است.

به گزارش ایرنا، افتتاح مرکز نوآوری صنعتی شماره ۲ پارک علم و فناوری، بازدید از شرکت دانش‌بنیان آتیه‌سازان نگین فراز، بازدید از پیشرفت پروژه عمرانی پارک علم و فناوری، افتتاح ۳ مرکز نوآوری در شهرهای بروجن و لردگان و فنی و حرفه‌ای استان به صورت مجازی، بازدید از مرکز نوآوری و شتابدهی جهاد دانشگاهی، افتتاح مرکز نوآوری صنعتی شماره ۴ پارک علم و فناوری، بازدید از محصولات پژوهشکده جنین دام، افتتاح مرکز رشد سلامت دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد و بازدید از مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد از جمله برنامه‌های سفر یک روزه معاون علمی و فناوری رییس‌جمهوری به شهرکرد است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha