ساعت کار دستگاه های اجرایی ایلام کاهش یافت

ایلام- ایرنا - مدیرکل بحران استانداری ایلام گفت: ساعت کاری ادارات و دستگاه‌های اجرایی این استان امروز و فردا (سه‌شنبه و چهارشنبه) پنجم و ششم مرداد ماه با ۲ ساعت کاهش از ۷ صبح تا ۱۱ تعیین می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، آیت قیصربیگی روز سه شنبه با اعلام این خبر گفت: این تصمیم به دلیل افزایش بیشینه دما و کاهش بار مصرفی برق اتخاذ شده است.

وی با اشاره به اعلام هشدار اداره کل هواشناسی (سطح نارنجی) استان با توجه به بررسی مدل‌ها و تداوم موج گرما و پیش بینی افزایش بیشینه دما یادآور شد: به جهت پیشگیری از مخاطرات احتمالی و کاهش بار مصرف برق در ساعت پیک مصرف و همچنین کاهش خاموشی‌های بخش خانگی با موافقت استاندار ایلام ساعت کاری ادارات و دستگاه‌های اجرایی استان ایلام امروز و فردا (سه‌شنبه و چهارشنبه) پنجم و ششم مردادماه با ۲ ساعت کاهش از ۷ صبح تا ۱۱ تعیین می‌شود.

مدیرکل بحران استانداری ایلام ادامه داد: بر این اساس ساعت کار ادارات تمامی دستگاه‌های اجرایی مناطق مذکور (به جز مراکز امدادی، درمانی، بهداشتی، خدماتی، بخش های دارای نوبت کاری و تولیدی و عملیاتی، خدمات شهری، شهرداری‌ها، اورژانس ۱۱۵، آتش نشانی و بیمارستان‌ها ) ظرف امروز سه‌شنبه و فردا چهارشنبه به میزان ۲ ساعت کاهش می‌یابد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha