ملی‌پوش تیراندازی: تمام تلاشمان را کردیم اما نشد

توکیو - ایرنا - ملی‌پوش تیراندازی بعد از حذف تیم میکس تفنگ بادی ١٠ متر ایران المپیک گفت: تلاشمان را کردیم که موفق شویم اما روند کار آنطور که پیش‌بینی می‌کردیم پیش نرفت و از این بابت بسیار ناراحتم.

به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا،‌ «مهیار صداقت» که به همراه «نجمه خدمتی» تیم میکس تفنگ ایران را در سلاح بادی ۱۰ متر تشکیل می‌دادند پس از راه نیافتن به مرحله نیمه‌نهایی اظهار داشت: رقابت بسیار سختی بود و تلاش کردیم تا عملکرد خوبی داشته باشیم و در فینال حاضر شویم،‌ اما متاسفانه تلاش‌های ما بی نتیجه ماند و ناکام ماندیم.

وی ادامه داد:‌ مسابقه سختی بود، فکر می‌کردیم بهتر نتیجه بگیریم و انتظارمان بیشتر از این هم بود. این خاصیت ورزش است که نمی‌توان آن را پیش‌بینی کرد، امیدوارم بتوانیم نتایج بهتری در آینده کسب کنیم و موفقیت های بیشتری را بدست آوریم. 

رقابت‌های تیراندازی تفنگ ۱۰ متر بادی میکس المپیک امروز (سه‌شنبه) در شرایطی برگزار شد که نجمه خدمتی و مهیار صداقت برای رقابت با سایر ورزشکاران در خط آتش قرار گرفتند.

در این مسابقه تیم میکس ایران با ۲۸ تیم دیگر به رقابت پرداخت که در نهایت با ایستادن در رده پانزدهم از حضور در جمع ۸ تیم برتر برای راهیابی به مرحله بعد بازماند. در این مسابقه نجمه خدمتی ۳۱۲.۹ و مهیار صداقت ۳۱۲.۰ امتیاز را به ثبت رساندند. تیم‌های چین، لهستان، کره‌جنوبی، روسیه ۲ تیم،‌آمریکا ۲ تیم و مجارستان جواز حضور در مرحله بعد را کسب کردند. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha