وزیر آموزش و پرورش درگذشت تابش را تسلیت گفت

تهران- ایرنا- وزیر آموزش و پرورش با صدور پیامی، درگذشت علیرضا تابش رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را تسلیت گفت.

به گزارش روز سه شنبه مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، محسن حاجی میرزایی در ابتدای این پیام تسلیت آورده است: بار دیگر خورشید چهره ای پرتلاش و مصمّم، مدیری ساعی و مؤمن، تلاشگری ارزشمند و وفادار به نظام و خدمتگزاری پایدار به محرومان و آسیب دیدگان در عرصه های مختلف ایران اسلامی، غروب کرد و دوستداران و همکاران خود را به سوگ نشاند.

وی در ادامه این پیام خاطرنشان کرد: زنده یاد مهندس علیرضا تابش، نماد مدیری پرتلاش، فروتن، بی ادعا، متواضع و پاک دست در تراز جمهوری اسلامی ایران بود. حمایت ها و خدمات ماندگار و همکاری های پر برکت آن فقید در زمینه آموزش و پرورش کشور، برگ پر افتخار دیگری از صفحات خدمت رسانی اوست.

وزیر آموزش و پرورش در این پیام تسلیت می افزاید: درگذشت ایشان را به بازماندگان محترم، تسلیت می گویم و از درگاه خداوند سبحان، برای آن مرحوم، غفران الهی و برای بازماندگان ارجمند، شکیبایی و سلامت خواهانم.

علیرضا تابش رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی روز شنبه دوم مرداد ۱۴۰۰ به دلیل ابتلا به کرونا درگذشت. وی از سال ١٣٨۴ ریاست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را بر عهده داشت.

تابش پیشتر معاون سیاسی وزارت کشور بود. وی همچنین در ادوار مختلف استاندار کردستان و گیلان بود.  

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی‌ در تاریخ ۲۱ فروردین سال ۱۳۵۸ به فرمان حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی‌ایران به منظور تأمین مسکن محرومان و متولی توسعه و عمران روستاهای کشور و ساخت واحدهای مسکونی شهرها در چارچوب سیاست‌ها و برنامه‌های دولت جمهوری اسلامی‌ایران تشکیل شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha