تجمعی در پایگاه خودرویی واکسیناسیون کرونا در ارومیه وجود ندارد

ارومیه- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی با اشاره به روند مناسب واکسیناسیون طی روزهای اخیر در استان، گفت: با تمهیدات اندیشیده شده، هیچ تجمعی برای دریافت واکسن در پایگاه خودرویی ارومیه وجود ندارد.

دکتر جواد آقازاده روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این پایگاه که جنب خیابان ورزش شهر ارومیه واقع شده، در راستای پیشگیری از ازدحام یک خط نیز اضافه شده است.

وی اضافه کرد: استفاده از اتوبوس آمبولانس اورژانس ۱۱۵ برای تزریق واکسن کرونا یکی از اقدامات مهم دیگر در راستای حذف ازدحام جمعیت در ارومیه است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی بیان کرد: اتوبوس آمبولانس اورژانس ۱۱۵ به همراه عوامل انسانی جهت تزریق واکسن کرونا در حالت آماده باش بوده و در صورت وجود ازدحام واکسیناسیون را انجام خواهند داد.

آقازاده در خصوص اطلاعات بیماران خاص که برای تزریق واکسن مراجعه می کنند نیز اظهار کرد: اطلاعات بیماران خاص از طریق معاونت درمان در سامانه ثبت می شود و همچنین بیماران فشار خونی، سرطانی یا افراد تحت درمان شیمی درمانی باید از معاونت درمان مجوز تزریق واکسن را اخذ کنند.

وی با تاکید بر اینکه علاوه بر بیمارستان طالقانی، بیمارستان های امام خمینی (ره) و امام رضا (ع) به بیمارستان های پذیرش کننده بیماران کرونایی اضافه شده اند، گفت: با ورود استان به موج پنجم، وضعیت آذربایجان غربی از لحاظ کرونا مساعد نیست.

به گزارش ایرنا، تاکنون بیش از ۳۲۵ هزار دز واکسن کرونا در آذربایجان غربی تزریق شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha