۵ مرداد ۱۴۰۰،‏ ۲:۱۹
کد خبرنگار: 3056
کد خبر: 84417026
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

صحبت سرمربیان تیم‌های لیگ یکی در خصوص حواشی اخیر

تهران- ایرنا- سرمربیان تیم‌های لیگ یک فوتبال کشور در خصوص حواشی هفته‌های آخر این رقابت‌ها صحبت کردند.

به گزارش ایرنا، «داود مهابادی» دوشنبه شب در گفت و گو با یک برنامه تلویزیونی در خصوص حکم های صادره کمیته انضباطی اظهار داشت: بازیکن تیم حریف به تیم ما توهین کرده بود و ما هم مثل شما این دعوا را دیدیم. من یک ربع آخر بازی را نبودم و بلیت هواپیما داشتم. 

وی در مورد شائبه تبانی تیم شاهین بوشهر که توسط باشگاه بادران مطرح شده، گفت: تیم ما یک دروازه بان داشت و ذخیره نداشتیم. من برای اینکه بتوانیم دو دروازه بان داشته باشیم یک دروازه بان جوان که در تیم ملی نیز بود را اضافه کردم. ما گلر اول و دوم نداشتیم. دروازه بان ما بی انضباطی کرده بود و به همین دلیل عزیزی را بازی دادم. 

سرمربی شاهین بوشهر اضافه کرد: عزیزی بهترین گلر ما بوده و این حرف ها تراوشات ذهن منفی آنها است. ما تا هفته های آخر هم شانس صعود داشتیم. ما یک سری موارد در بازی های آخر دیدیم که اگر کمیته انضباطی ورود کند، چیزهای زیادی دستگیرش می شود. متاسفانه داوری های مشکوکی در هفته های آخر دیدیم. 

وی ادامه داد: به نظرم بهترین تصمیم را گرفتم و دروازه بان ما نیز روز بسیار خوبی داشت. برخی بازیکنان ما حال عمومی مناسبی نداشتند و دلیل آن را نیز نفهمیدیم. 

«امید روانخواه» سرمربی تیم بادران نیز در این گفت و گو اظهار داشت: شما وقتی تازه به رختکن تیمی می روید، کار بسیار سخت است. وقتی آمدم تیم دوم بودیم و با تیم هشتم سه امتیاز فاصله داشتیم. اظهارات مهابادی در مورد بازی ما با چوکا تالش ناقص بود. ما ۱۲ موقعیت صددرصد داشتیم و اگر یکی از آنها گل می شد، به عنوان تیم اول صعود کرده بودیم. 

وی در مورد بیانیه باشگاه بادران گفت: شاید اگر من هم بودم در آن موقع ناراحتی خود را بروز می دادم اما فکر می کنم که نتایج فوتبالی بوده است. بیانیه برای باشگاه بوده و من فقط سرمربی تیم هستم. قطعی برق واقعا شرایط را برای ما سخت کرده بود. تیم هوادار لایق صعود بود اما ما از قطعی برق ضربه خوردیم. به نظر من نحوه برگزاری بازی های لیگ یک خوب نیست.    

سرمربی تیم بادران تصریح کرد: برخی صحبت ها خنده دار است. به نظر من سه گل خوردن مس کرمان از هوادار عجیب بود. پژمان نوری بازیکنی نیست که بخواهد اشتباهاتش را تکرا کند. اینکه می آیید و عکس یکی از بهترین مدیرها را نشان می دهید و به داور بازی ربط می دهید، باید جواب پس بدهید. 

وی ادامه داد: داور بازی در منزل شخصی خود در انزلی بوده است. نوری به همه توهین کرده است. من اولین نفراتی بودم که در مورد شرط‌بندی در فوتبال صحبت کردم. همه من را می شناسند. من سر سفره خانواده بزرگ شدم. به نظر شما اگر بادران می خواست با این زد و بندها به لیگ برتر بیاید، نمی توانست زودتر این کار را کند؟

«علی رمضانی» سرپرست مدیرعاملی باشگاه مس کرمان اظهار داشت: به تیم های هوادار و فجر بابت صعود به لیگ برتر تبریک می گویم. تیم هوادار شایسته ترین تیم بود. تیم ما ۱۱ هفته در صدر بود و شایسته صعود به لیگ بود اما به هر دلیلی این اتفاق رخ نداد. ما برابر هوادار چند بازیکن نداشتیم و این تیم مقابل ما بسیار خوب بود و حق آن ها برد بود. 

وی ادامه داد: بیانیه بادران کار قشنگی نبود. چهار هفته قبل از بازی هوادار در نیم فصل به ما رساندند که رضا کرمانشاهی داور بازی ما بود و من می خواستم بدانم چرا این اتفاق افتاده است؟ آن زمان اعتراض کردم و سه هفته محروم شدم. در لیگ یک فساد وجود دارد و من مستندات را نیز ارسال کردم.    

«علی کلانتری» سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز نیز اظهار داشت: وقتی صحبت دیگران را شنیدم، خدا را شاکر شدم که تیم فجر یک نیم امتیاز هم به اشتباه کسب نکرد. همه ما را می شناسند. اگر با تمام وجود برای شهید کار کنیم، خدا هم در مواقع حساس کمک می کند. 

وی ادامه داد: کار واقعا بسیار سخت بود و تیمهای مدعی بسیاری وجود داشتند. ما چراغ خاموش جلو رفتیم و همیشه می گفتم که دوست دارم از نقاط ضعف دیگران استفاده کنم. وقتی به من گفتند که بیا و کار کن، من سریع این کار را انجام دادم. ما امسال به مشکل مالی بر نخوردیم. هر موقع مشکلمان را اعلام می کردیم، کارمان انجام می شد. 

سرمربی فجر شیراز تصریح کرد: در برخی از مقاطع با ۱۵ بازیکن به بازی می رفتیم. ما واقعا شایسته لیگ برتری شدن بودیم. لیگ یک از هفته هفتم به بعد بسیار با کیفیت دنبال شد. برای حضور در لیگ نیز بسیار صحبت کردیم که امیدوارم اگر حمایت شویم، به دنبال سهمیه آسیایی برویم. خیلی از بازیکنان هم به ما پیام دادند که در فصل بعد در این تیم سرباز شوند. 

«پژمان نوری» مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی در این گفت و گو اظهار داشت: من در مورد مسائل فنی حرف نزدم که سرمربی بادران بیاید جواب من را بدهد. من دنبال نام و نشان نیستم و اگر بخواهند من را محروم کنند، هیچ اتفاقی برای من نخواهد افتاد اما یک سری اتفاقات در فوتبال می افتد که زیبا نیست. 

وی ادامه داد: من باید این موضوعات را مطرح کنم و ترسی از محرومیت ندارم. من چگونه باید ثابت کنم که به ما به صورت غیر مستقیم پیشنهاد داده شده که بازی را وا بدهیم؟ من می توانستم این پول را بگیرم و صدایش را هم در نیاورم. این اتفاقات در حال رخ دادن است. به ما نزدیک به ۳۰۰ تا ۵۰۰ میلیون پیشنهاد شد. اینکه شما می گویید مربی بادران با دانش است را من نمی فهمم. مربی با دانش باید رزومه خوبی داشته باشد. مربی قبلی بادران چرا تغییر کرد؟ آن فرد مذکور در هتل چه کار می کرد؟ او حتی بازی را هم ندید. 

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha