آی‌دانه چالدران بعد از ۱۵ سال دوباره در والیبال تیم‌داری می‌کند

ارومیه- ایرنا- مالک مجتمع کشت و صنعت آیدانه چالدران گفت: بعد از ۱۵ سال و برای امید بخشی به جوانان و بهره‌مندی از استعدادهای والیبال منطقه شمال استان و شهر چالدران تیم آیدانه را تشکیل و در لیگ دسته یک والیبال حضور خواهیم یافت.

غلامرضا جلیل زاده روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: والیبال، ورزش اول آذربایجان‌غربی است و در شهرهای شمال استان نیز این رشته در بین اقشار مختلف بویژه جوانان بسیار مورد توجه است و استعدادهای بسیاری نیز حاضر هستند.

وی اضافه کرد: با انتخاب "فرهاد اعرابی" از مربیان باسابقه والیبال اقدام به آغاز تست گیری از استعدادهای والیبال و آغاز تمرینات کردیم که در ابتدا بازیکنان مختلفی از شهرهای مختلف شمال استان اعلام آمادگی کردند.

مالک مجتمع کشت و صنعت آیدانه چالدران ادامه داد: با صحبت‌هایی که با فدراسیون والیبال نیز انجام گرفت، با تکیه بر نیروهای بومی و تقویت تیم در برخی پست‌ها با بازیکنان دیگر در لیگ دسته یک والیبال حضور خواهیم یافت و بعد از کسب تجربه و شرایط مناسب در لیگ برتر نیز حضور خواهیم یافت.

جلیل‌زاده اظهار کرد: علاوه بر والیبال در رشته تکواندو که در گذشته آذربایجان‌غربی یکی از مهدهای معرفی استعدادها بود، نیز فعالیت خواهیم کرد که البته در این رشته بیشتر اهداف مدنظر ما فعالیت در رده‌های نونهالان و نوجوانان است.

وی افزود: با توجه به نداشتن فعالیت‌ واحدهای تولیدی آیدانه چالدران و اروم دشت ارومیه، برنامه‌ریزی خود را برای فعال کردن دوباره این ۲ واحد و احیای آنها آغاز کرده و طی چند ماه آینده خبرهای خوشی از این واحدهای اعلام خواهدشد.

آیدانه چالدران در ۲ فصل ۱۳۸۴ و ۱۳۸۵ در سطح اول والیبال کشور تیمداری کرد که در فصل نخست در بین ۱۴ تیم رتبه یازدهم و در فصل دوم در بین ۱۲ تیم رتبه دوازدهم را کسب کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha