ژاپن صدر جدول را از والیبال ایران پس گرفت

تهران- ایرنا- در پایان دومین روز از مسابقات بخش مردان والیبال المپیک توکیو، ژاپن در رده نخست جدول رده‌بندی گروه اول قرار گرفت.

به گزارش ایرنا، در دومین روز از مسابقات والیبال المپیک توکیو تیم‌های ایران، لهستان، ژاپن، روسیه، فرانسه و برزیل حریفان خود را شکست دادند.

در گروه A ایران پس از لهستان، مقابل ونزوئلا هم پیروز شد تا همچنان در المپیک روی نوار برد باقی بماند. اما ژاپن با پیروزی مقابل کانادا، تنها تیم ۶ امتیازی گروه شد تا در رده نخست جدول قرار بگیرد. لهستان هم پس از شکست مقابل ایران، در بازی دوم ایتالیا را از پیش رو برداشت. ایتالیا پس از برد سخت در بازی اول مقابل کانادا، حالا با شکست مقابل لهستان شرایط خوبی ندارد.

در گروه B بازی حساس روسیه و آمریکا با برتری سه بر یک روسیه به پایان رسید تا تنها تیم گروه باشد که ۶ امتیاز کامل دو بازی را به دست آورده است. فرانسه هم پس از باخت روز اول، این بار کار سختی نداشت و سه بر صفر تونس را از پیش رو برداشت. در بازی سوم هم برزیل در دیداری زیبا و هیجان‌انگیز و پس از آنکه ۲ ست اول و دوم را به آرژانتین واگذار کرده بود، در نهایت به پیروزی رسید.

ژاپن صدر جدول را از والیبال ایران پس گرفت

نتایج گروه A در روز دوم

ایران ۳ - ونزوئلا صفر

ژاپن ۳ - کانادا یک

لهستان ۳ - ایتالیا صفر

ژاپن صدر جدول را از والیبال ایران پس گرفت
رده‌بندی گروه A در پایان روز دوم

نتایج گروه B در روز دوم

روسیه ۳ - آمریکا یک

فرانسه ۳ - تونس صفر

آرژانتین ۲ - برزیل ۳

ژاپن صدر جدول را از والیبال ایران پس گرفت
رده‌بندی گروه B در پایان روز دوم

مسابقات والیبال المپیک توکیو در دو گروه ۶ تیمی برگزار می‌شود. در پایان مرحله مقدماتی، چهار تیم برتر هر گروه به مرحله حذفی صعود می‌کنند و به صورت ضربدری به مصاف هم می‌روند.

برزیل، آمریکا، روسیه،‌ فرانسه، تونس و آرژانتین در یک گروه قرار دارند و ایران به همراه لهستان، ژاپن، کانادا، ونزوئلا و ایتالیا در گروه دوم به میدان می‌روند.

نتایج و برنامه مسابقات تیم ملی والیبال ایران در مرحله گروهی المپیک توکیو به وقت تهران

ایران ۳ - لهستان ۲ (۱۸-۲۵/ ۲۵-۲۲/ ۲۵-۲۲/ ۲۲-۲۵/ ۲۳-۲۱)

ایران ۳ - ونزوئلا صفر (۲۵-۱۷/ ۲۵-۲۰/ ۲۵-۱۸)

چهارشنبه ۶ مرداد، ساعت ۴:۳۰ ایران - کانادا

جمعه ۸ مرداد، ساعت ۱۵:۱۰ ایران - ایتالیا

یکشنبه ۱۰ مرداد، ساعت ۱۵:۱۰ ایران - ژاپن

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha