۴ مرداد ۱۴۰۰،‏ ۱۹:۱۸
کد خبرنگار: 2126
کد خبر: 84416843
۰ نفر

برچسب‌ها

تشکیل ۳۶ پرونده تخلف در بازار سیمان خراسان رضوی

مشهد- ایرنا- کارشناس‌مسوول نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: قطع اجباری برق واحدهای تولیدی سیمان و احتمال کاهش تولید در این بخش، نظارت در این بخش را شدت بخشید و از ابتدای تیرماه تا چهارم مردادماه جاری ۳۶ پرونده تخلف در بازار سیمان استان تشکیل شده است.

بخشعلی بیاتی روز دوشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: در مدت مزبور هزار و ۶۴۸ مورد بازرسی از واحدهای تولید و عرضه سیمان استان شد که تخلف اصلی آنها گران‌فروشی یا امتناع از عرضه کالا بود.

وی علت عمده گران فروشی و افزایش تخلفات در حوزه سیمان را قطعی برق اجباری صنایع در یک ماه گذشته و تاثیر آن بر تولید دانست و گفت: قطعی برق، بویژه کوره های واحدهای سیمانی و همچنین عرضه سیمان از حداقل ۱۰ تن تا حداکثر ۸۰۰ تن در بورس، مشکلاتی را در این حوزه دامن زده است.

کارشناس‌مسوول نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی پیش بینی کرد تا با تمهیدات اندیشیده شده توسط مسوولان، بازار سیمان در روزهای آینده وضعیت بهتری پیدا کند.

به گزارش ایرنا، اخیرا قیمت سیمان در بازار نسبت به ماه قبل افزایش زیادی داشته و این موضوع زمینه ساز بروز تخلفاتی از سوی برخی فعالان این بخش شده است. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha