درب اداره ورزش و جوانان به روی کاشانی‌ها باز شد

کاشان - ایرنا - رییس اداره ورزش و جوانان کاشان گفت: این اداره پس از گذشت ۴۸ ساعت با مساعدت استاندار اصفهان و مسوولان شهرستان کاشان فک پلمب شد.

محمدجواد سلامیان‌زاده که امروز (دوشنبه) پس از چند ماه دوباره به عنوان رییس اداره ورزش و جوانان کاشان منصوب شد، در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: بازگشایی این اداره ساعاتی پیش صورت گرفت که جا دارد از پیگیری‌های استاندار اصفهان، نماینده مردم کاشان و آران و آران و بیدگل در مجلس، فرماندار و دیگر مسوولان مرتبط قدردانی شود.   

درب اداره ورزش و جوانان به روی کاشانی‌ها باز شد

وی اظهار امیدواری کرد با رایزنی و توافق‌ اداره‌های ورزش و جوانان و اوقاف و امور خیریه، چالش بین این اداره‌ها پایان یابد و مشکل‌ها رفع شود.    

پلمب ساختمان اداره ورزش و جوانان کاشان روز شنبه (پریروز) با حکم قضایی و به دنبال شکایت اداره اوقاف و امور خیریه کاشان صورت گرفت و سبب سرگردانی کارکنان این اداره شد.

سلامیان‌زاده تا چند ماه پیش به عنوان رییس اداره ورزش و جوانان کاشان فعالیت می‌کرد که از این مسوولیت کناره‌گیری کرد و سرپرستی این اداره برای مدت کوتاهی به ابوذر فردنژاد رییس اداره ورزش و جوانان آران و بیدگل سپرده شد.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل روز گذشته با اشاره به ماجرای پلمب اداره ورزش و جوانان کاشان و دعوای حقوقی این اداره با اداره اوقاف این شهرستان، پلمب یک اداره دولتی را اقدام بسیار نادرستی توصیف کرد و گفت: با فرماندار و رییس دادگستری کاشان مذاکراتی داشته تا با پادرمیانی و تصمیم شورای تامین، اداره ورزش و جوانان از روز دوشنبه (امروز) فعالیت خود را از سر بگیرد.

سیدجواد ساداتی نژاد افزود: در گفت‌وگو با رضایی استاندار اصفهان هم این موضوع بررسی شد و بر همین اساس استاندار با مدیران کل اوقاف و ورزش و جوانان استان، نشستی را برای حل و فصل موضوع برگزار می‌کند تا شاهد تکرار چنین اتفاقی نباشیم.

وی تصریح کرد: مساله پیش آمده باید در اداره کل ورزش و جوانان و اوقاف استان حل و نباید این ماجرا و وصول بدهی اداره کل ورزش و جوانان استان به اداره کل اوقاف، به ادارات شهرستانی ارجاع می شد.

کاشان با جمعیت افزون بر ۳۶۴ هزار نفر، پرجمعیت‌ترین شهر اصفهان پس از مرکز این استان و بیست و هشتمین شهر پرجمعیت ایران محسوب می‌شود و تا پیش از شیوع کرونا در سال گذشته نزدیک به ۱۴ هزار ورزشکار سازمان‌یافته فعال در ۴۰ رشته ورزشی داشت.

این شهرستان ورزشکاران و قهرمانان زیادی به تیم‌های ملی رشته‌های مختلف معرفی کرده که مشهورترین آنان در برهه کنونی امیر غفور لژیونر و پشت‌خط زن تیم ملی والیبال است که  در ۲ بازی ابتدایی تیم ملی کشورمان در بازی‌های المپیک توکیو عنوان امتیازآورترین بازیکن ایران را کسب کرد.

کاشان دارای نخستین تمدن یکجانشینی و شهرنشینی به قدمت سیلک (هفت هزار سال) است و در فاصله نزدیک به ۲۰۰ کیلومتری شمال اصفهان قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha