قرعه کشی لیگ برتر هندبال برگزار شد

تهران- ایرنا- مراسم قرعه کشی سی و چهارمین دوره لیگ برتر هندبال مردان باشگاه های ایران با حضور نمایندگان باشگاه‌ها برگزار شد. 

به گزارش ایرنا، مراسم قرعه کشی سی و چهارمین دوره لیگ برتر هندبال مردان باشگاه های ایران از ساعت ۱۱ امروز، دوشنبه ۴ مردادماه ۱۴۰۰، با حضور علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون هندبال، دیگر مسئولان فدراسیون، کمیته مسابقات و نمایندگان ده تیم برگزار شد.

مراد کرمی، مسئول کمیته مسابقات توضیحاتی در خصوص برگزاری لیگ امسال داد و نمایندگان تیم ها نظرات خود را در خصوص برگزاری لیگ امسال، ایجاد تغییراتی در آئین نامه مسابقات، قرارداد بازیکنان، نحوه برگزاری مرحله دوم و سوم لیگ برتر و لزوم ثبت نام تیم ها در سامانه ملی هندبال به نام «هندبال من» ارائه کردند. 

در پایان مقرر شد سی و چهارمین دوره رقابت های لیگ برترهندبال مردان باشگاه های ایران به صورت دوره ای (رفت و برگشت) و متمرکز از دهه سوم مرداد ماه با شرکت ۱۰ تیم در یک گروه آغاز می شود که در صورت اضافه شدن تیمی به جمع لیگ برتری ها تا آغاز رقابت ها، به عنوان تیم یازدهم و دوازدهم در جدول مسابقات قرار می گیرد. 

بر این اساس ترتیب تیم های شرکت کننده در این رقابت ها براساس قرعه انجام شده به شرح ذیل است و در هفته نخست تیم های اول با تیم های آخر جدول قرعه کشی (تیم اول با تیم دهم، تیم دوم با تیم نهم، تیم سوم با تیم هشتم، تیم چهارم با تیم هفتم و تیم پنجم با تیم ششم) دیدار می کنند.

جدول قرعه کشی تیم ها به شرح زیر است:

۱- ذوب آهن 

۲- ستارگان دشتستان 

۳- سپاهان نوین 

۴- فولاد مبارکه سپاهان

۵- زغال سنگ طبس

۶- فرازبام خائیز دهدشت

۷- نفت و گاز گچساران 

۸- نیروی زمینی شهید شاملی کازرون

۹- صنعت مس کرمان

۱۰- پاس ناجا قم

۱۱- تیم یازدهم 

۱۲- تیم دوازدهم

در پایان این مراسم  پاکدل با اهدای لوح تقدیر از مدیران عامل و نمایندگان تیم های حاضر در سی و چهارمین دوره رقابت های لیگ برتر هندبال باشگاه های مردان کشور تقدیر کرد.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha