معلمان بازنشسته یزدی، پیگیری مطالبات خود را خواستار شدند

یزد- ایرنا- جمعی از معلمان بازنشسته یزدی روز دوشنبه در نامه‌ای خطاب به چهار نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی، رسیدگی به مطالبات خود به خصوص تصویب دائمی کردن طرح همسان‌سازی حقوق را خواستار شدند.

به گزارش ایرنا، در این نامه که خطاب به محمدصالح جوکار، سیدجلیل میرمحمدی میبدی، محمدرضا صباغیان و محمدرضا دشتی اردکانی نوشته شده آمده است: جامعه بزرگ بازنشستگان لشکری، کشوری به خصوص آموزش و پرورش ، دفاع همه جانبه نمایندگان انقلابی مجلس یازدهم را از لایحه دائمی نمودن همسانسازی بازنشستگان که توسط شما نمایندگان عزیز پیشنهاد، تهیه و تدوین شده را هیچگاه از یاد نخواهد برد.

این نامه می‌افزاید: به استحضار می‌رساند طرح مذکور در روزهای آینده در قالب لایحه تقدیمی دولت توسط دکتر یحیی ابراهیمی نماینده محترم سلسله و دلفان و محمد مهدی فروردین نماینده فیروز آباد فارس در مجلس شورای اسلامی رونمایی می‌شود.

در پایان آمده است: منتظر دفاع همه جانبه شما نمایندگان استان دارالعباده یزد و نماینده محبوب یزدی‌تبار زرتشتیان در این ارتباط هستیم.

استان یزد ۱۵ هزار فرهنگی بازنشسته و حدود ۱۶ هزار فرهنگی شاغل دارد و تعداد دانش‌آموزان در سال تحصیلی جاری حدود ۲۷۰ هزار نفر اعلام شد که در ۲ هزار و ۱۰۰ واحد آموزشی در حال تحصیل بودند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha