قدردانی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی از عملکرد وزارت علوم

تهران-ایرنا- دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با ارسال نامه ای به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از عملکرد موفقیت‌آمیز این وزارتخانه در دولت های یازدهم و دوازدهم و همچنین توفیق جامعه علمی کشور که منجر به کسب رتبه اول در چاپ و انتشار اسناد علمی در میان ۵۲ کشور اسلامی شد، قدردانی کرد.

به گزارش روز دوشنبه وزارت علوم، سعیدرضا عاملی در بخشی از این نامه به طرح ساماندهی موسسات آموزش عالی اشاره کرد و افزود: فعالیت‌های ارزشمند وزارت علوم در این خصوص شایسته تشکر و قدردانی است.

وی با بیان عملکرد مطلوب مجموعه فعالیت‌های این وزارتخانه در این دوره، در حوزه‌های آموزش، پژوهش، فناوری و عمرانی، تاکید کرد: عملکرد وزارت علوم در حوزه عمرانی که منجر به ساخت ۲ میلیون مترمربع فضای آموزشی و پژوهشی و تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام شده، برگ زرینی در کارنامه آن وزارتخانه است.

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی همچنین با یادآوری دوره چهار ساله مدیریت منصور غلامی یادآور شد که این دوره با رویکردی آرام، سازگارانه، منطقی، عالمانه و پیشرفت‌گرا در مدیریت کلان دانشگاه‌های کشور همراه بود.

عاملی در پایان این نامه با آرزوی سلامتی و توفیقات روزافزون برای دست‌اندرکاران نظام آموزش عالی کشور در کسب موفقیت‌های بزرگ تر، با اشاره به همکاری مطلوب وزارت علوم در ستاد نقشه جامع علمی کشور، از شورای اسلامی شدن دانشگاه‌ها و اجرای طرح‌های مهمی همچون ساماندهی سنجش و پذیرش تشکر ویژه کرد.

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha