شهرک صنعتی نورآباد آماده استقرار واحدهای تولیدی است

خرم‌آباد - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان گفت: شهرک صنعتی نورآباد پس از ۱۵ سال، آماده بهره‌برداری است و شرایط لازم جهت استقرار واحدهای تولیدی و صنعتی را دارد.

به گزارش ایرنا بختیار رازانی روز دوشنبه به رسانه‌ها اظهار کرد: از ۱۵ سال گذشته تاکنون، عملیات خاکی و تهیه زیرساخت‌های این شهرک انجام نشده بود که طی چند سال اخیر، با اقدامات فنی و اداری صورت گرفته، اکنون آماده بهره‌برداری است.

وی افزود: شهرک صنعتی نورآباد در محدوده سراب غضنفر این شهرستان و در زمینی به مساحت ۵۰ هکتار آماده‌سازی شده است و قابلیت توسعه به مساحت ۵۰۰ هکتار را نیز دارد که امیدواریم در سال‌های آتی، توسعه آن در دستور کار قرار گیرد.

 مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان گفت: اجرای عملیات خاکی، احداث خط انتقال و توزیع برق، طراحی و اجرای معابر، حفر چاه، یک باب مخزن ذخیره آب بتنی ۵۰۰ متر مکعبی، اجرای پروژه خط انتقال و شبکه توزیع آب و اجرای فیبرنوری تا ورودی شهرک، تنها بخشی از اقدامات صورت گرفته جهت بهره‌برداری از شهرک صنعتی نورآباد است که امیدواریم در مسیر توسعه استان نقش آفرین باشد.

 رازانی ادامه داد: با توجه به انجام زیرساخت‌های ضروری این مجموعه، امکان واگذاری زمین به تولیدکنندگان، صنعتگران و فعالان اقتصادی فراهم است و سرمایه‌گذاران بخش خصوصی می‌توانند از ظرفیت شهرک صنعتی نورآباد، بهره‌مند شوند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha