مدیر شعب بانک مسکن لرستان معرفی شد

خرم‌آباد - ایرنا - "داریوش عالی‌پور" روز دوشنبه در آیینی به عنوان مدیریت شعب بانک مسکن استان لرستان معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن معاون منابع انسانی بانک مسکن در این آیین گفت: دیدگاه بانک مسکن نسبت به تسهیلات مسکن، سودآوری نیست بلکه انجام رسالت اجتماعی در اولویت آن قرار دارد.

"حسن شهر آشوب"  ادامه داد: بانک مسکن با سابقه ۸۳ ساله، رسالت خود را به عنوان حامی تامین مسکن و طرفدار حفظ حقوق مشتریان همواره به نیکی بجای آورده و با ایجاد اشتغال و گردش سرمایه به رفع نیاز مشتریان پرداخته است.

وی با اشاره به اینکه استان‌ها باید با توجه به شرایط اقتصادی و اجتماعی خود محصولات سپرده‌ای و تسهیلاتی داشته باشند ادامه داد: وضعیت هر استان برای جذب منابع و اعطای تسهیلات متفاوت است و انتظار می رود با توجه به شرایط خود، پیشنهاد طراحی محصولات جدید را به مرکز ارایه کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان نیز اظهار کرد: بانک مسکن اهمیت بسیاری در اقتصاد کشور دارد و در دوران تحریم نیز نقش پررنگی در حوزه اقتصاد و کسب‌ و کار داشته است.

اسد عبداللهی بیان کرد: مجموعه سیستم بانکی لرستان از لحاظ هماهنگی با سیستم حاکمیتی و دولتی، جزو سه استان برتر قرار دارد و در سال های اخیر با وجود چالش های بزرگی همچون سیل ۹۸ و همه گیری ویروس کرونا، سیستم بانکی به ویژه بانک مسکن استان کارنامه درخشانی از خود بجا گذاشته است .

در این آیین داریوش عالی پور به عنوان مدیریت شعب بانک مسکن منصوب و از زحمات مرتضی دهداری زاده تقدیر شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha