۴ مرداد ۱۴۰۰،‏ ۱۳:۱۷
کد خبرنگار: 993
کد خبر: 84416416
۰ نفر

برچسب‌ها

ساعت کاری اداره‌های استان بوشهر تغییر کرد

بوشهر- ایرنا - معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار بوشهر گفت:باتوجه به تشدید دما ساعت کاری اداره‌ها در این استان در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه پنجم و ۶ مرداد از ساعت ۶:۳۰ تا ۱۱ خواهد بود.

به گزارش ایرنا، حسن ابراهیمی روز دوشنبه به رسانه‌ها اعلام کرد: باتوجه به گرم شدن هوا و ضرورت تامین برق مورد نیاز مردم، این تغییر ساعت بنا به درخواست شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر و تصویب ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران این استان اعمال می‌شود.

وی بیان کرد: همچنین بر اساس تصمیم ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران این استان هفته آینده نیز ساعت کاری اداره‌های از ساعت ۶.۳۰ تا ۱۲ خواهد بود.

اداره کل هواشناسی استان بوشهر روز گذشته نسبت به وزش باد شدید و گرم و خشک، خیزش گرد و خاک و گرمازدگی در این استان هشدار سطح نارنجی (آمادگی و اقدام) اعلام کرد.

براساس این گزارش از روز دوشنبه تا اواخر وقت چهارشنبه برای استان بوشهر و با شدت بیشتر در مناطق شمالی و مرکزی این استان خیزش گرد و خاک، کاهش کیفیت هوا، احتمال رخداد حریق در مناطق جنگلی واقع در ارتفاعات شمالی و شرقی این استان و احتمال خسارت به سازه‌های موقت و محصولات کشاورزی پیش بینی می‎‏‌شود.

همچنین پیش بینی می‌شود طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه دمای هوا در بخش‌هایی از شهرستان‌های دشتستان، دشتی، تنگستان، دیلم و گناوه به آستانه ۵۰ درجه و یا فراتر  از آن افزایش یابد و در همین مدت دمای هوا در سایر بخش‌های استان بوشهر نیز در محدوده ۴۲ تا ۴۶ درجه پیش بینی می‌شود.
 
 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha