توزیع بیش از چهار هزار بسته معیشتی در استان بوشهر آغاز شد

بوشهر-ایرنا- رئیس سازمان بسیج سازندگی استان بوشهر گفت: به مناسبت میلا امام هادی (ع) و در ادامه رزمایش کمک ‌های مومنانه، توزیع چهار هزار و ۱۸۵ بسته معیشتی هر کدام به ارزش چهار میلیون ریال در این استان آغاز شد.

سرهنگ ذوالفقار عباسی فر روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: یکی از ماموریت‌‎های مهم بسیج سازندگی خدمات رسانی با بهره‎‌گیری از ظرفیت اقشار مختلف بسیج، خیران، معنمدان و نهادهای حمایتی مانند ستاد اجرایی فرمان امام (ره) است.

وی بیان کرد: در این ارتباط از ابتدای امسال به مناسبت‎‌های مختلف نیمه شعبان، رحلت امام (ره)، ماه مبارک رمضان، دهه کرامت و دهه امامت و ولایت بیش از ۴۷ هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی بین افراد نیازمند توزیع شده است.

عباسی ادامه داد: افراد آسیب دیده از کرونا و مددجویان زیر پوشش نهادهای حمایتی از جمله افراد برخوردار از کمک‎های معیشتی هستند که در قالب یک سامانه در پایگاه‌‎های مقاومت بسیج شناسایی شدند و کمک‎‌های معیشتی از سوی گروه‌‎های جهادی تحویل آنها می‌‎شود.

وی اظهار داشت: امروز نیز بسته‎‌های معیشتی توزیعی شامل برنج، روغن، رب گوجه فرنگی و حبوباب بسته‌بندی شده توسط گروه‏‌های جهادی توزیع خواهد شد.

عباسی‌فر اظهار کرد: بسیج سازندگی کمک‌های خود را در قالب بسته‎‌های معیشتی، آموزشی، بهداشتی، نوشت افزار، گوشت قربانی و پروژه‌های محرومیت زدایی ارائه می‌کند.

وی افزود: در این قالب‏‌ها از ابتدا یامسال تاکنون ۳۰ میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان در استان بوشهر هزینه شده که ۱۰ پروژه‏ انجام شده نیز شامل جاده بین مزارع، کمک به افزایش تولید، احداث آب انبار و آغاز عملیات اجرایی کارگاه عبابافی در روستای بحیری شهرستان دشتی است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha