دادستان جدید نظامی استان قزوین معارفه شد

قزوین -ایرنا-در مراسمی با حضور جمعی از مسوولان کشوری و استانی، امیر جلالی به عنوان دادستان جدید نظامی استان قزوین معارفه شد.

به گزارش ایرنا، آیین تکریم و معارفه دادستان نظامی استان قزوین روز دوشنبه با حضور محمود صفری معاون حقوقی و قضایی سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور از طریق ویدیو کنفرانس و سردار رستمعلی رفیعی آتاتی فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان، منوچهر حبیبی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، سردار علی ابراهیمی فرمانده انتظامی استان، محمد قاسمی دادستان قزوین، مصطفی جعفرزاده مدیر کل پزشکی قانونی استان و حمیدرضا جهانگیری مدیر کل زندانهای استان قزوین در سازمان قضایی نیروهای مسلح استان برگزار شد.
دادستان جدید نظامی استان قزوین در این مراسم، گفت:هر لحظه نفس اماره، انسان را به بدی امر می کند و امیدواریم بتوانیم با استعانت از خداوند متعال بر وسوسه‌های شیطان و نفس اماره غلبه کنیم.
جلالی گفت: استان قزوین مهد شهیدان بزرگی چون بابایی، لشگری و سیاهکالی مرادی است و بازگشت به استان قزوین و خدمت به مردم نجیب پهنه مینودری در عرصه دستگاه نظامی و امنیتی را افتخاری برای خود می دانم.
وی با اشاره به فرمایش رهبر انقلاب درباره سازمان قضایی نیروهای مسلح، افزود: به فرموده مقام معظم رهبری اهمیت این سازمان بسیار بالا است چون هم مرجع قضایی و رسیدگی بوده و هم عهده دار مسولیت رسیدگی به تخلفات متولیان امنیت جامعه است.
جلالی گفت:مقام معظم رهبری اهمیت این سازمان را به امنیت جامعه گره زده اند و باید با ناقضان امنیت در نیروهای مسلح بدون هیچ اغماضی برخورد صورت گیرد.
وی افزود: نگاه ما در رسیدگی ها امنیت محور است و ضمن حمایت از نیروهای مسلح با ناقضان نیز با جدیت برخورد می کنیم.
فرشید ابراهیم نژاد دادستان سابق نظامی استان قزوین که به ریاست سازمان قضایی نیروهای مسلح استان لرستان منصوب شده است در این جلسه از حمایت‌های دستگاه‌ها تشکر کرد و برای دادستان جدید آرزوی موفقت نمود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha