پنجمین برنامه«روزی بادانشگاه تهران»برای کمک به انتخاب رشته دانش‌آموزان

تهران- ایرنا- پنجمین برنامه «روزی با دانشگاه تهران» باهدف کمک به دانش آموزان برای انتخاب صحیح و آگاهانه رشته‌های تحصیلی دانشگاهی به صورت برخط برگزار می‌شود.

به گزارش روز دوشنبه مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران در نظر دارد با هدف کمک به دانش آموزان برای انتخاب صحیح و آگاهانه رشته‌های تحصیلی، پنجمین برنامه «روزی با دانشگاه تهران» را با شعار «دانشگاه تهران، دانشگاه نخبگان»، در چهارم مردادماه ۱۴۰۰ به‌صورت غیرحضوری در سامانه tcs.ut.ac.ir برگزار کند.

این برنامه باهدف؛ آشنایی با دانشکده‌ها، گروه‌های آموزشی و رشته‌های تحصیلی؛ معرفی امکانات آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و رفاهی، آشنایی با امکانات و تسهیلات ویژه دانشگاه برای رتبه‌های برتر آزمون سراسری؛ آشنایی با خدمات باشگاه دانش‌آموزی؛ مسابقه و برنامه‌های متنوع علمی و فرهنگی پاسخ به سؤالات دانش آموزان برگزار می‌شود.

 این برنامه در آدرس الکترونیکی Tsc.ut.ac.ir باشگاه دانش‌آموزی،به‌صورت برخط پخش خواهد شد. آدرس‌های دیگر باشگاه دانش‌آموزی، آدرس اینستاگرام: @utcareerschool و در سایر پیام‌رسان‌ها @tehran_career_school است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha