۷مرداد؛ آخرین مهلت شرکت در جشنواره فرهنگی آموزشی سرانگشتان گره‌گشا

تهران-ایرنا- مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان، مهلت ارسال آثار به جشنواره فرهنگی آموزشی سرانگشتان گره گشا با محوریت ارتقای جایگاه مادری و بانوان را هفتم مرداد ماه ۱۴۰۰ اعلام کرد.

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان، جشنواره بزرگ فرهنگی آموزشی «سرانگشتان گره‌گشا» با محوریت ارتقای جایگاه مادری و بانوان در جامعه ایرانی اسلامی و تحکیم بنیان خانواده با تاکید بر مبانی و ارزش‌های دینی از سال گذشته آغاز شد. این جشنواره به‌عنوان یکی از موفق‌ترین دوره‌های مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان شناخته می‌شود.

شرکت‌کنندگان از ابتدای دوره، آثار خود را در قالب‌های عکس، فیلم کوتاه، مستند، پادکست، پوستر نوشته، موسیقی، شعر، رمان، داستان‌کوتاه، دل‌نوشته، صفحات شبکه‌های مجازی، برنامه و نرم‌افزارهای کاربردی، تولید محتوای الکترونیک و ... به دبیرخانه جشنواره ارسال کردند.

شرکت‌کنندگان فقط تا تاریخ هفتم مردادماه ۱۴۰۰ می‌توانند در این دوره آموزشی شرکت کنند و آثار ارسالی بعد از این زمان به هیچ وجه داوری نخواهد شد.

مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان به افرادی که در این جشنواره ثبت نام کردند و در ارسال آثار خود به مشکل برخورده‌ کرده اند، متذکر شد قبل از پایان فرصت ثبت آثار در جشنواره به نشانی ecnahad.ir مراجعه کنند و برای اطلاعات بیشتر با شماره‌های پشتیبان مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان تماس بگیرند. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha