۴ مرداد ۱۴۰۰،‏ ۱۱:۱۸
کد خبرنگار: 936
کد خبر: 84416109
۳ نفر

برچسب‌ها

دمای هوا در  اصفهان کاهش می‌یابد

اصفهان- ایرنا- کارشناس مسوول پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان گفت: دمای هوای این استان از امروز کمی خنک تر می‌شود و این روند کاهشی در روزهای آینده ادامه پیدا خواهد کرد.

حجت‌الله علی عسگریان روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده در بیشتر مناطق استان یک تا سه درجه کاهش خواهد داشت.

وی با بیان اینکه کمترین و بیشترین دمای شهر اصفهان در ۲۴ ساعت گذشته ۲۲ و ۴۱ درجه سانتیگراد گزارش شد ادامه داد: دمای شهر اصفهان در گرمترین ساعات به ۳۹ درجه سانتیگراد و در خنک ترین ساعات به ۲۱ درجه می‌رسد.

کارشناس مسوول پیش بینی اداره کل هواشناسی اصفهان، گرمترین نقطه این استان را آران و بیدگل با ۴۲ درجه سانتی‌گراد و خنک‌ترین را بویین و میاندشت با ۱۲ درجه سانتی‌گراد بالای صفر اعلام کرد.

وی خاطرنشان کرد: جو به نسبت پایدار و آسمانی صاف تا قسمتی ابری و بعد از ظهرها گاهی وزش باد به نسبت شدید را تا سه روز آینده در بیشتر نقاط استان پیش بینی می‌شود.  

علی عسگریان گفت: وقوع گرد و خاک محلی، کاهش دید و کاهش کیفیت هوا در مناطق شرقی و تا حدودی مرکزی استان در سه روز آینده دور از انتظار نیست.

وی برای کلانشهر اصفهان در روز سه شنبه(فردا)، هوای  صاف تا کمی ابری و غبارمحلی از بعدازظهر گاهی وزش باد به نسبت شدید تا شدید و گردوخاک محلی پیش بینی کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha