ایران با چهار ورزشکار در مسابقات کشتی ساحلی ایتالیا شرکت می‌کند

زنجان - ایرنا - سرمربی تیم ملی کشتی ساحلی، گفت: تیم ملی کشتی ساحلی ایران در قالب چهار کشتی گیر منتخب و برتر در رقابت های مسابقات رنکینگ جهانی ایتالیا، شرکت می‌کند.

محمد نادری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این رقابت ها در چهار رده سنی بزرگسالان و از ۱۲ شهریور ماه امسال به مدت یک هفته و با حضور برترین های جهان  برگزار خواهد شد که ایران نیز با تیم کامل و با آمادگی بالا حاضر شده و به مصاف حریفان خواهد رفت.  

وی اظهار داشت: مرحله نخست اردوی آمادگی و انتخابی تیم ملی کشتی ساحلی بزرگسالان ایران با حضور ۱۵ کشتی گیر بزرگسال از ۲۲ تا ۳۰ تیر ماه امسال به میزبانی زنجان برگزار شد که در نهایت ۲ نفر از کشی گیران به اردوی مرحله دوم راه نیافتند.

نادری با بیان اینکه ۲ کشتی گیر جدید جایگزین کشتی گیران خط خورده خواهد شد،  تصریح کرد: متاسفانه به علت وضعیت قرمز استانهای کشور، ستاد ملی مقابله و مدیریت کرونا، مجوز برپایی مرحله دوم اردوی آمادگی و انتخابی تیم ملی را نمی دهد.

وی، تصریح کرد: برای اینکه کشتی گیران دعوت شده به اردو از آمادگی لازم برخوردار باشند بنابراین برنامه تمرینی به آنان داده شده است تا زیر نظر مربیان خود در استان های مربوطه تمرینات در نظر گرفته شده را با رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی انجام دهند.

به گزارش ایرنا، محمد زمانی از تهران، علی اکبر زرودی از مازندران و غلامرضا عبدالله پور از گیلان در وزن ۷۰ کیلوگرم، عبدالله شیخ اعظمی از مازندران، حمید الهیان از خراسان شمالی، سعید بکارثانی از تهران، رضا فولادوند از مرکزی و اشکان طاهرخانی از قزوین در وزن ۸۰ کیلوگرم،  سینا عموپور از هرمزگان، اشکان عزیزی و علیرضا صابریان از مازندران و فرهاد غزنوی از سیستان و بلوچستان در وزن ۹۰ کیلوگرم و سجاد بوداغی و سهیل قلی‌پور از مازندران، سجاد رسولی از گیلان در وزن ۹۰+ کیلوگرم، کشتی گیران حاضر در اردو زنجان بودند.

اشکان مردانی از کشتی گیران وزن ۹۰+ دعوت شده به اردوی مرحله نخست بود که به علت عدم حضور در اردوی زنجان، از سوی سرمربی تیم ملی خط خورد تا کشتی گیر دیگری جایگزین نامبرده شود.

این مرحله از اردوی آمادگی و انتخابی تیم ملی کشتی ساحلی با حضور سرمربی، چهار مربی و یک سرپرست در زمین ساحلی مجموعه ورزشی "عادل" واقع در پونک که از استاندارد لازم برخوردار است، برگزار شد.

محمد نادری و مسعود نصیری به ترتیب به عنوان سرمربی و سرپرست و وحید درامی مقدم از زنجان و سه نفر از استان های هرمزگان، مازندران و تهران نیز به عنوان مربی در این اردو حضور داشتند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha