اطفای حریق بوستان جنگلی لتمان کن در تهران

تهران-ایرنا-رئیس مرکز کنترل و پشتیبانی اطفای حریق هوایی وزارت دفاع از اطفای حریق هوایی بوستان جنگلی لتمان کن در تهران خبر داد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از روابط عمومی وزارت دفاع، خلبان مهدی نوری آل آقا درباره اطفای حریق بوستان جنگلی لتمان کن در تهران افزود: پس از اعلام خبر آتش سوزی بوستان جنگلی لتمان، بلا فاصله بالگرد مجهز به سبد ۴ تنی اطفا حریق  نیروی هوافضای سپاه به منطقه اعزام و با انجام عملیات آب ریزی در چندین نوبت موفق به اطفای حریق کامل بوستان جنگلی لتمان شد.

خلبان نوری آل آقا اقدام سریع حریق هوایی بوستان جنگلی کن را گامی جدید در حوضه خدمات شهری و خدمت به هم میهنان عزیز پایتخت  اسلامی ایران عنوان کرد.

رئیس مرکز کنترل و پشتیبانی اطفای حریق هوایی وزارت دفاع درباره علت این آتش سوزی گفت:  در اثر بی توجهی برخی از شهروندان که به توصیه‌های ایمنی بی توجه بودند، قسمتی از بوستان جنگلی لتمال کن دچار حادثه حریق شد و با توجه به وزش باد شدید در محل حادثه و تراکم بالای گونه های گیاهی آتش گسترش یافت که در نهایت با حضور به موقع همکاران آتش نشانی تهران بزرگ و حضور بالگرد اطفا حریق مرکز اطفا حریق هوایی وزارت دفاع  اطفا به صورت کامل انجام شد.

وی این اقدام را پیرو توافقنامه وزارت دفاع و شهرداری تهران و اعلام  درخواست‌ آتش نشانی تهران  از مرکز کنترل و پشتیبانی اطفا حریق هوایی وزارت دفاع عنوان کرد.

وی افزود: هماهنگی های سازمانی جهت بحران در شهر تهران  می تواند علاوه بر اینکه سبب تسهیل در ارتباطات بین سازمانی شود،  هدایت پذیری عملیاتی در پاسخگویی به درخواست های بحران و حریق را با کیفیت بالاتر به انجام برساند و فرماندهی در حادثه را در میدان عملیات موفق تر کند.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha