غفور امتیازآورترین بازیکن مسابقه ایران و ونزوئلا شد

توکیو- ایرنا- پشت‌خط‌زن تیم ملی والیبال ایران عنوان امتیازآورترین بازیکن مسابقه ایران و ونزوئلا را کسب کرد.

به گزارش ایرنا، تیم ملی والیبال ایران در دومین بازی خود در المپیک توکیو با نتیجه سه بر صفر مقابل ونزوئلا به پیروزی رسید تا با ۲ برد و پنج امتیاز در رده نخست گروه خود قرار بگیرد.

امیر غفور در این بازی ۱۳ امتیاز با حمله، یک امتیاز با دفاع، ۲ امتیاز با سرویس و در مجموع ۱۶ امتیاز کسب کرد و امتیازآورترین بازیکن زمین شد. میثم صالحی هم که پس از غفور بار حملات تیم ایران را به دوش می‌کشید، ۱۳ امتیاز در این بازی به دست آورد.

در سوی مقابل، ویلنر ۱۵ امتیاز برای ونزوئلا کسب کرد.

ایران در بازی امروز ۳۹ امتیاز با حمله، ۱۰ امتیاز با دفاع روی تور، ۳ امتیاز با سرویس، ۲۳ امتیاز با اشتباهات حریف و در مجموع ۷۵ امتیاز گرفت. ونزوئلا هم ۳۶ امتیاز با حمله، ۶ امتیاز با دفاع روی تور، یک امتیاز با سرویس، ۱۰ امتیاز با اشتباه بازیکنان ایران و درکل ۵۵ امتیاز به دست آورد.

مسابقات والیبال المپیک توکیو در دو گروه ۶ تیمی برگزار می‌شود. در پایان مرحله مقدماتی، چهار تیم برتر هر گروه به مرحله حذفی صعود می‌کنند و به صورت ضربدری به مصاف هم می‌روند.

برزیل، آمریکا، روسیه،‌ فرانسه، تونس و آرژانتین در یک گروه قرار دارند و ایران به همراه لهستان، ژاپن، کانادا، ونزوئلا و ایتالیا در گروه دوم به میدان می‌روند.

نتایج و برنامه مسابقات تیم ملی والیبال ایران در مرحله گروهی المپیک توکیو به وقت تهران

ایران ۳ - لهستان ۲ (۱۸-۲۵/ ۲۵-۲۲/ ۲۵-۲۲/ ۲۲-۲۵/ ۲۳-۲۱)

ایران ۳ - ونزوئلا صفر (۲۵-۱۷/ ۲۵-۲۰/ ۲۵-۱۸)

چهارشنبه ۶ مرداد، ساعت ۴:۳۰ ایران - کانادا

جمعه ۸ مرداد، ساعت ۱۵:۱۰ ایران - ایتالیا

یکشنبه ۱۰ مرداد، ساعت ۱۵:۱۰ ایران - ژاپن

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha