سرمربی سایپا: می‌خواهیم تیم را به جایگاه واقعی‌اش برسانیم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: می خواهیم سایپا را به جایگاه واقعی اش برسانیم.

به گزارش ایرنا، سعید اخباری پس از پیروزی تیمش برابر آلومینیوم اراک در هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: من در این برد کمترین نقش را داشتیم. بازیکنانمان غیرت کردند و در این بازی نمایش خوبی داشتند البته در بازی قبلی هم آنها عملکرد خوبی داشتند و تنها روی اشتباه داوری سه امتیاز بازی با گل گهر را از دست دادیم. امروز می خواستیم ثابت کنیم آن عملکردمان اتفاق نبوده است.

وی افزود: در این بازی ابتدا حریف کمی برتر بود  اما رفته رفته توانستیم نبض بازی را در دست بگیریم. جا دارد به علیرضا منصوریان و تیم خوب آلومینیوم به خاطر عملکرد خوبشان تبریک بگویم. امیدوارم آنها هفته آینده هم که با حریف مستقیم ما برای بقا بازی دارند، بتوانند همین روند خوب را حفظ کنند. بازیکنان ما از نظر روحی تحت فشار بودند و لازم داشتیم که سه امتیاز این مسابقه را کسب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا اضافه کرد: تنها تا فردا فرصت خوشحالی داریم و پس از آن باید به دیدار بعدی‌مان فکر کنیم. سعی می کنیم با توجه به فرصت کمی که تا بازی بعدی داریم، ریکاوری کنیم تا سایپا را به جایگاه اصلی اش باز گردانیم.

اخباری در مورد اعتراض سایپایی‌ها به عملکرد علیرضا فغانی در این دیدار اضافه کرد: صحنه خاصی نبود. زمین سر بود و بازیکن حریف سر خورد. کسی نمی تواند خدشه‌ای به علیرضا فغانی وارد کند. او قضاوت کاملا بی عیبی داشت. تا وقتی این داور اینچنین قضاوت می کند نیازی به var هم نداریم. برای او آرزوی موفقیت می کنم. او عدالت را رعایت کرد. شاید به خاطر فشار بازی من هم معترض بودم اما من عذرخواهی می کنم.

وی در رابطه با امیدواری سایپا به بقا در لیگ برتر گفت: نگاهی به بازی های دیگر نداشتیم و اجازه ندادم کسی من و بازیکنانم را از نتایج بازی های دیگر مطلع کند. در یکسری هفته ها به بازیکنان ما از نظر داوری و وجهه تیم کمی به بازیکنانم بی مهری شده بود اما امروز هم اگر دیده باشید ما می توانستیم بیش از دو گل بزنیم. امروز برای اولین بار یک دروازه بان جوان بازی دادیم و به او به خاطر عملکرد خوبش تبریک می گویم. به همه بازیکنانم از خط دفاع تا حمله تبریک بگویم. آنها واقعا با غیرت و خوب هستند.

وی تاکید کرد: بازی بسیار سختی با تراکتور داریم. آنها سرمربی، کادر مدیریتی و بازیکنان خوبی دارند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha