سرمربی تیم نفت آبادان: نمی‌گذارم نکونام در خوزستان مربیگری کند

اهواز - ایرنا - سرمربی نفت آبادان با بیان اینکه با تمام وجود مقابل نکونام می ایستم و نمی‌گذارم در خوزستان مربیگری کند گفت:نکونام به من که فرزند خوزستانم توهین کرد و جالب اینکه داور چهارم شنید ولی به داور وسط اعلام نکرد.

به گزارش ایرنا سیدسیروس پورموسوی یکشنبه شب پس از باخت مقابل فولاد در نشست خبری اظهار داشت: به هواداران فولاد بابت برد تبریک می گویم اما تاسف می خورم برای فوتبال خوزستان که ۲ سال هویت خود را از دست داده و بیشتر به حواشی می پردازد.

وی با بیان اینکه در یکی، ۲ سال اخیر ندیده ام تیمی در این زمین بازی کند و به آن بی احترامی نشود افزود: امشب به من که فرزند خوزستان هستم تهمت جادوگر زده شد که امیدوارم در کمیته اخلاق این موضوع را ثابت کنند.

سرمربی نفت آبادان گفت: چرا سرمربی تیم فولاد فقط رو به روی تیم های خوزستانی به همه افترا می زند. این فرد ۲ سال به همه مسئولان، مربیان و بازیکنان استان بی احترامی کرد و متاسفم برای کسانی که روی نیمکت فولاد هستند و حرفی نمی زنند.

پورموسوی گفت: برد و باخت در فوتبال طبیعی است اما چرا بعد از گل دوم به من بی احترامی می کنند. از عملکرد داوری گله ای ندارم و آنها بی نقص بودند.

دیدار تیم های فولاد و نفت آبادان با برتری ۲ بر صفر فولاد به پایان رسید.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha