نوراللهی: مقابل پیکان باید نتیجه ۱۵ ماه تلاش را بگیریم

تهران- ایرنا- هافبک پرسپولیس گفت: نتیجه ۱۵ ماه تلاش، دویدن، از جان مایه گذاشتن را باید در بازی با پیکان بگیریم و امیدوارم با موفقیت بازی را پشت سر بگذاریم.

به گزارش ایرنا، احمد نوراللهی پس از پیروزی سه بر یک پرسپولیس مقابل تراکتور اظهار داشت: خدا را شکر توانستیم بازی را با موفقیت پشت سر بگذاریم. شرایط سختی را سپری می‌کردیم. نیمه اول موقعیت‌های زیادی داشتیم اما در نیمه دوم روی یک غافلگیری گل خوردیم.

وی در ادامه افزود: بچه‌ها تلاش کردند و از جانشان مایه گذاشتند و توانستیم بازی را ببریم. حالا خودمان را برای هفته آخر و قهرمانی آماده می‌کنیم.

هافبک پرسپولیس درباره گلی که به ثمر رساند گفت: تلاش همه بچه‌ها بود. اینکه بازی را برگرداندیم کار سختی بود اما بچه‌ها زحمت کشیدند و توانستیم هواداران را خوشحال کنیم.

وی درباره هفته آخر و دیدار با پیکان خاطرنشان کرد:  نتیجه ۱۵ ماه تلاش، دویدن، از جان مایه گذاشتن را باید در آن مسابقه بگیریم و امیدوارم با موفقیت بازی را پشت سر بگذاریم. هواداران مطمئن باشند که آن بازی را با برد پشت سر می‌گذاریم.

نوراللهی در پایان اذعان داشت: گلی که دریافت کردیم شرایط را کمی سخت کرد اما خیلی خوب به بازی برگشتیم. امیدوارم پیکان را هم ببریم و پنجمین قهرمانی متوالی را به هواداران تقدیم کنیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha