۳ مرداد ۱۴۰۰،‏ ۲۳:۵۳
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 84415784
۰ نفر

برچسب‌ها

کریمی: بعد از گل بد آوردیم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: ما نتوانستیم روند خوب خود در نیمه اول را در نیمه دوم تکرار کنیم، هم در نیمه اول، هم نیمه دوم و هم در پایان، بازیکنان اعصاب ما را خرد کردند. بعد از گلی که زدیم عقب نرفتیم اما بد آوردیم.

به گزارش ایرنا، «فیروز کریمی» در نشست خبری پس از پایان بازی تراکتور و پرسپولیس که با شکست سه بر یک تیمش به اتمام رسید، اظهار داشت: هر دو تیم فوتبال خوبی را در ورزشگاه آزادی به نمایش گذاشتند و نمایشی را که پرسپولیس و تراکتور در زمین پیاده کردند قابل تحسین بود.

وی افزود: بعد از اینکه گل اول بازی را به ثمر رساندیم ۱۵ دقیقه سوار توپ و میدان بودیم اما هرچه زدیم به دفاع حریف برخورد کرد تا از زدن گل‌های بعدی محروم شویم.

سرمربی تراکتور خاطرنشان کرد: بعد از گل عقب نرفتیم، اما بد آوردیم. آنها شانس آوردند و گلی زدند که به پای دفاع ما خورد و بعد از گل هم عالی بازی کردند و مستحق پیروزی بودند.

کریمی تصریح کرد: ما نتوانستیم روند خوب خود در نیمه اول را در نیمه دوم تکرار کنیم، بازیکنانم اعصاب ما را خرد کردند. بازیکنان در تمرین قابل قیاس با مسابقه نیستند. اگر تیمی نتواند بازیکنان حریف را دریبل کند، موفق نمی‌شود. با این حال ما در دوندگی خوب بودیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha