فرزام: ملایی با تمام مدعیان در گروه مرگ قرار گرفته است

توکیو- ایرنا- سرمربی تیم ‌ملی قایقرانی روئینگ ایران گفت: نازنین ملایی با تمام مدعیان در گروه مرگ قرار گرفته است، با این حال نگران نیستیم. قایقران کشورمان تمام تلاش خود را خواهد کرد که رنکینگ ۱۲ را بازهم ارتقا دهد.

به گزارش ایرنا، سرمربی تیم‌ملی قایقرانی روئینگ ایران بعد از تاریخ‌سازی نازنین ملایی در المپیک توکیو و راه‌یابی به مرحله نیمه‌نهایی گفت: این نتیجه، بهترین عملکرد قایقرانی ایران در ادوار المپیک بود. پیش از این جایگاه ما فقط فینال D بود که خدا را شکر امروز نازنین ملایی توانست این رنکینگ را ارتقا دهد.

افشین فرزام افزود: قبل از اینکه در توکیو حاضر باشیم، هدف‌گذاری ما صعود به فینال C آسیا بود اما الان در فینال A و B قرار گرفته‌ایم یعنی در بین ۱۲ قایقران برتر المپیک؛ این افتخار بزرگی برای قایقرانی ایران است.

سرمربی تیم‌ملی قایقرانی روئینگ خاطرنشان کرد: تا همین جا هم شرایط سختی را پشت سر گذاشتیم که دشوارتر هم خواهد شد. نازنین ملایی با تمام مدعیان در گروه مرگ قرار گرفته، با این حال نگران نیستیم. قایقران کشورمان تمام تلاش خود را خواهد کرد که رنکینگ ۱۲ را بازهم ارتقا دهد.

فرزام درباره جلیقه‌های یخ که نازنین ملایی امروز نسبت به نبود آن گلایه داشت، گفت: تمام حریفان نازنین با تمام امکانات به توکیو آمده‌اند که فقط یکی از امکانات آن‌ها جلیقه یخ است. با توجه به گرمای زیاد توکیو، این جلیقه‌ها کمک خواهد کرد که دمای بدن زودتر به شرایط ایده‌ال بازگردد و همچنین ریکاوری مناسبی برای عضلات است.

وی تاکید کرد: جلیقه یخ را در داخل کشور هم نداریم. در توکیو هم امکان تهیه جلیقه یخ وجود نداشت هرچند که تا به الان کمیته ملی المپیک تمام خواسته‌های ما را برآورده کرده است.

 سرمربی تیم ملی قایقرانی روئینگ در پایان گفت: تهیه جلیقه یخ و دیگر امکانات باید در مسابقات آینده تهیه شود. دنیا با سرعت بالا پیش می‌رود و ماهم نباید از آن‌ها عقب بیافتیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha