گروهک منافقین همچنان ماهیت تروریستی خود را حفظ کرده است

تهران-ایرنا- نمایندگی ایران در ژنو در پاسخ به مجله نیوزویک نوشت: گروهک منافقین همچنان ماهیت تروریستی خود را حفظ کرده، اما غرب تلاش می‌کند این گروهک را تطهیر کند.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا مجله نیوزویک به مناسبت برگزاری نشست فرقه تروریستی منافقین در تاریخ ۱۹ تیر ماه  ۱۴۰۰، در گزارشی به قلم دیوید برنان (DAVID BRENNAN)، با بررسی سوابق و عملکرد تروریستی گروهک منافقین تلاش کرده از زبان عناصر وابسته به این گروهک به اتهامات وارده به منافقین پاسخ دهد.  

در این رابطه نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در ژنو با ارسال مطلبی این نشریه تاکید کرده گروهک منافقین همچنان ماهیت تروریستی خود را حفظ کرده و در ترور دانشمندان هسته ای ایران با رژیم صهیونیستی همکاری کرده است.

بهرام حیدری رایزن نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران در ژنو در بیانیه ای که برای نیوزویک ارسال شده، برگزاری نشست گروهک تروریستی منافقین در تاریخ ۱۹ تیرماه ۱۴۰۰ را نشان دهنده عمق انحطاط سیاسی امریکا و ورشکستگی سیاسی و اخلاقی مخالفان جمهوری اسلامی ایران دانسته که به راحتی فریب چنین فرقه تروریستی منفور و رقت‌انگیز که مرتکب جنایات تروریستی نظیر ترور، بمب گذاری و خرابکاری شده و جان هزار نفر از ایرانیان را گرفته اند، را می خورند.

رایزن فرهنگی نمایندگی ایران در ژنو افزود: منافقین ماهیت تروریستی خود را  کماکان حفظ کرده و به ترورها در داخل ایران از جمله ترور دانشمندان ایرانی در تبانی با رژیم اسرائیل ادامه داده است. با این حال  آمریکا و اتحادیه اروپا تلاش کرده اند که ماهیت تروریستی این فرقه تروریستی را نادیده گرفته و تطهیر کنند و از آن به عنوان  اهرم فشاری علیه ایران استفاده کنند .

رایزن نمایندگی ایران در ژنو همچنین اتهامات وارده علیه اسد الله اسدی(دیپلمات ایرانی زندانی در بلژیک) را رد کرده و این اتهامات را بسیار دور از حقیقت دانسته است. وی اتهام زنی‌ها علیه اسد الله اسدی را توطئه‌ای طراحی شده از جانب گروهک منافقین و برخی سرویس‌ها ارزیابی کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha