بیش از ۳۰میلیارد تومان اعتباربه طرح‌های عمرانی سنقروکلیایی اختصاص یافت

کرمانشاه- ایرنا- فرماندار سنقر و کلیایی گفت: بیش از ٣٠ میلیارد تومان اعتبار به ۶٧ طرح عمرانی در کمیته برنامه ریزی شهرستان اختصاص یافت که نشان از افزایش ۲ برابری اعتبارات شهرستان نسبت به سال گذشته دارد.

به گزارش ایرنا، غلامرضا مرتضوی روز یکشنبه در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان که با حضور رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمانشاه و مسئولین استانی و شهرستانی در سرسرای شهرداری سنقر برگزار شد، افزود: این اعتبارات در حوزه‌های حمل و نقل و راهداری، شهرسازی، انرژی، کشاورزی، روستایی، گردشگری، آب و فاضلاب، بهداشت، ورزش و جوانان، آموزش و پرورش و حوزه فرهنگی می‌باشد.

وی اظهار داشت: مدیران شهرستان تمام توان خود را در مدیریت و برنامه ریزی اجرای پروژه های عمرانی به جهت جذب کامل اعتبارات در سال جاری به کار بگیرند. 

او تصریح کرد: با تلاش‌ها و رایزنی‌های صورت گرفته اعتبارات سال جاری شهرستان نسبت به سال گذشته بیش از ۲ برابر افزایش یافته است.

فرماندار سنقروکلیایی با تشریح اعتبارات تخصیص یافته به پروژه های شهرستان جذب سرمایه گذاری را در جهت توسعه هر چه بیشتر شهرستان مورد تاکید قرار داد و از مدیران شهرستان خواست این را در اولویت برنامه های خود قرار دهند.

سنقر و کلیایی با ۹۲ هزار نفر جمعیت در ۸۶ کیلومتری شمال شرق کرمانشاه واقع شده و دارای ۲۲۰ روستا در قالب هشت دهستان و ۲ بخش مرکزی و کلیایی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha