واکسن کرونا به مددجویان بالای ۶۰ سال در زندان بندرعباس تزریق شد

بندرعباس- ایرنا- مدیرکل زندان‌های هرمزگان گفت: همه مددجویان بالای ۶۰ سال در زندان بندرعباس، با همکاری معاونت دانشگاه علوم پزشکی دز اول واکسن کرونا را دریافت کرده اند.

مصطفی کیشانی روز یکشنبه با اعلام این خبر به رسانه‌ها، بر پیگیری واکسیناسیون همه مددجویان، کارکنان و سربازان وظیفه در زندان های هرمزگان تاکید کرد و افزود: برای ایمن‌سازی جامعه هدف در زندان، باید همه شیوه نامه های بهداشتی را رعایت کنند.
وی بیان داشت: با ایجاد سه مرحله قرنطینه بر ورود زندانیان تازه وارد نظارت شدیدی می شود وبیماریابی و غربالگری زندانیان به طور مستمر انجام شده و مددجویان مشکوک به کووید ۱۹ شناسایی، جداسازی و درمان می شوند.
مدیرکل زندان‌های هرمزگان با اشاره به خیز پنجم ویروس کرونا در استان اظهارداشت: باید لوازم بهداشتی و حفاظت بهداشت فردی برای همه مددجویان، کارکنان و سربازان وظیفه به میزان مورد نیاز تهیه و در اختیار آنان قرار داد.
مدیرکل زندان‌های هرمزگان اظهارداشت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در کشور، شیوه نامه های بهداشتی و مصوبات ستاد ملی و استانی کرونا در زندان های استان به خوبی رعایت شده و سلامت مددجویان در اولویت برنامه های زندانبانی است.
کیشانی گفت: رعایت بهداشت فردی و گروهی در زندان ها لازم است، چرا که با کوچک‌ترین سهل انگاری ویروس بی رحم کرونا شیوع می یابد و خطرهای جبران ناپذیری را به دنبال خواهد داشت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha