تغییر زمان مسابقات رویینگ؛ ملایی پنجشنبه به آب می‍زند

توکیو - ایرنا- با تصمیم مسوولان برگزاری بازی‌های المپیک، زمان برگزاری رقابت‌های مرحله نیمه نهایی رویینگ زنان به دلیل شرایط آب و هوا تغییر کرد.

به گزارش ایرنا، نازنین ملایی امروز (یکشنبه) توانست با قرار گرفتن در جمع سه نفر برتر مرحله یک چهارم نهایی به نیمه نهایی مسابقات رویینگ انفرادی بازی‌های المپیک توکیو صعود کند. وی در این رقابت با زمان ۸ دقیقه و هفت ثانیه در جایگاه سوم قرار گرفت.

قرار بود مسابقات مرحله نیمه نهایی رویینگ انفرادی زنان المپیک روز چهارشنبه برگزار شود اما مسوولان مسابقات به خاطر شرایط جوی زمان این مسابقه را تغییر دادند.  براین اساس ملایی روز پنجشنبه در نیمه‌نهایی و جمعه در فینال پارو می‌زند.

بازی‌های المپیک توکیو از اول مرداد شروع و تا هفدهم این ماه ادامه دارد. ایران در سی و دومین دوره بازی‌ها المپیک ۶۸ سهمیه (۱۱ زن و ۵۷ مرد ) در ۱۶ رشته ورزشی کسب کرده است که از بین همین ۶۸ سهمیه ۴۴ سهمیه در بخش انفرادی و در ۱۴ رشته تصاحب شده است. حال از ۴۴ سهمیه انفرادی ۳۴ نماینده ( ۹ زن و ۲۵ مرد) برای نخستین بار به المپیک می‌روند. با این حال کاروان ستارگان ایران‌زمین به دلیل دوپینگ نماینده کاراته و آسیب دیدگی پریسا جهانفکریان در وزنه برداری ۲ سهمیه را از دست داده و از این رو، ایران با ۶۶ ورزشکار ( ۱۰ زن و ۵۶)  راهی توکیو شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha