عبادی‌پور: سیستم دفاعی ما به پیروزی بر لهستان کمک کرد

تهران- ایرنا- کاپیتان دوم تیم ملی والیبال ایران، گفت: سیستم دفاعی تیم، در بازی با لهستان خوب کار کرد و در پیروزی ما موثر بود.

به گزارش ایرنا، تیم ملی والیبال ایران المپیک ۲۰۲۰ را با یک نتیجه رویایی شروع کرد و سه بر ۲ مقابل لهستان پیروز شد.

میلاد عبادی‌پور درباره پیروزی مهم تیم ملی ایران اظهار داشت: بازی پرفشاری بود اما بارها تجربه حضور در چنین شرایطی را پشت سر گذاشته بودیم.

وی افزود: سیستم دفاعی و توپ‌گیری ما خیلی خوب کار کرد و در بازی مقابل لهستان به یاری تیم آمد. هر ۲ تیم بازی پایاپای و نزدیکی ارائه دادند اما در نهایت این ما بودیم که شانس پیروزی را به چنگ آوردیم.

عبادی‌پور که در مسابقه با لهستان یکی از بهترین بازیکنان ایران بود، پس از این مسابقه در آزمایش دوپینگ شرکت کرد.

امیر غفور پشت‌خط‌زن تیم ملی والیبال ایران هم درباره این بازی گفت: خیلی خوشحالم که توانایی پیروزی در چنین مسابقه سختی را داشتیم. حتی اگر در این بازی می‌باختیم هم هواداران ما می‌توانستند به تیم ملی افتخار کنند زیرا آنها می‌دانند که همه توان خود را برای پیروزی بر لهستان به کار بردیم.

مسابقات والیبال المپیک توکیو در دو گروه ۶ تیمی برگزار می‌شود. در پایان مرحله مقدماتی، چهار تیم برتر هر گروه به مرحله حذفی صعود می‌کنند و به صورت ضربدری به مصاف هم می‌روند.

برزیل، آمریکا، روسیه،‌ فرانسه، تونس و آرژانتین در یک گروه قرار دارند و ایران به همراه لهستان، ژاپن، کانادا، ونزوئلا و ایتالیا در گروه دوم به میدان می‌روند.

نتایج و برنامه مسابقات تیم ملی والیبال ایران در مرحله گروهی المپیک توکیو به وقت تهران

ایران ۳ - لهستان ۲ (۱۸-۲۵/ ۲۵-۲۲/ ۲۵-۲۲/ ۲۲-۲۵/ ۲۳-۲۱)

دوشنبه ۴ مرداد، ساعت ۴:۳۰ ایران - ونزوئلا

چهارشنبه ۶ مرداد، ساعت ۴:۳۰ ایران - کانادا

جمعه ۸ مرداد، ساعت ۱۵:۱۰ ایران - ایتالیا

یکشنبه ۱۰ مرداد، ساعت ۱۵:۱۰ ایران - ژاپن

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha