سرمربی تیم فجر: بزرگترین دغدغه ما نداشتن زمین مناسب در لیگ برتر است

شیراز-ایرنا- سرمربی تیم فوتبال فجر سپاسی با بیان اینکه بزرگترین دغدغه ما برای حضور در لیگ برتر نداشتن زمین مناسب در شیراز است، گفت: امیدوارم مدیرکل ورزش و جوانان فارس تا پیش از شروع لیگ برتر فکر اساسی برای ورزشگاه پارس و حافظیه بکند.

علی اصغر کلانتری، یکشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا، افزود: با توجه به وضعیت نامناسب ورزشگاه پارس چه از نظر چمن و چه ازنظر تاسیسات و رختکن بعید به نظر می رسد سازمان لیگ اجازه دهد رقابت های لیگ برتر در ورزشگاه پارس برگزار شود.

کام هواداران تلخ می شود 

وی اضافه کرد: اگر نتوانیم ورزشگاه پارس و حافظیه را مهیای مسابقات لیگ کنیم آنگاه بر اساس آیین نامه، مسابقات ما را در لیگ برتر به استان های همجوار منتقل خواهند کرد که با تحقق این امر کام هواداران را پس از هشت سال صعود به لیگ برتر تلخ خواهد کرد.

کلانتری ادامه داد: با توجه به اینکه این فصل زمان کشت چمن نیست به نظر نمی رسد ورزشگاه پارس بتواند تا شروع مسابقات آماده شود و بهتر است ورزشگاه حافظیه را آماده کنند و سپس به فکر تعمیر اساسی ورزشگاه پارس باشند.

وی در مورد برنامه باشگاه فجر برای مسابقات لیگ برتر هم گفت : طی چند روز آینده قرار است جلسه ای با حضور دست اندرکاران باشگاه فجر برگزار شود تا برای حضوری قدرتمند در لیگ برتر برنامه ریزی کنیم.

سرمربی تیم فجر همچنین گفت: قرار است برای امکانات زمین تمرین تیم هم از نظر رختکن و دوش فکراساسی شود.

 ورزشگاه پارس افزون بر  ۷۰ مورد مشکل دارد

  پنجم تیر ماه ۱۴۰۰ بود که پس از بازدید مدیر کل ورزش و جوانان از ورزشگاه پارس ، به ایرنا اعلام کرد : شرکت توسعه و نگهداری وزارت ورزش و جوانان مجری این طرح بزرگ است و باید مشکلات را رفع کند و به  دلیل اینکه بیش از ۷۰ مورد مشکلات جزیی و کلی وجود دارد هنوز تحویل ورزشگاه به مجموعه ما قطعی نشده است.

 عباس حاجی زاده ادامه داد : زمانی که در اداره کل مشغول به کار شدم صورت جلسه ای آوردند برای تحویل قطعی اما از آنجا که مشکلات توسط مجری طرح برطرف نشده بود، امضا نکردم.

وی در مورد زمین چمن ورزشگاه هم گفت: پیمانکارقبلی را هم جریمه کردیم و هم پولش را ندادیم، زیرا وضعیت چمن ورزشگاه با انتقاد زیادی روبرو شد و ما نیز پیمانکار را عوض کردیم و اسفند ماه ۹۹ هم کار کشت و ترمیم چمن آغازشد  اما سازمان لیگ فوتبال اجازه نداد بازی ها در ورزشگاه دستغیب برگزارشود برای همین هم به ورزشگاه پارس آمدیم و روی چمنی که نیاز به استراحت داشت بازی و تمرین برگزار شد و دوباره از بین رفت.

وی گفت: پس از پایان لیگ دسته یک، جلسه ای با حضور کارشناسان اهل فن برگزار خواهیم کرد تا در مورد چگونگی ترمیم چمن،تصمیم اساسی گرفته شود.

خبرنگار ایرنا پنجم تیر ماه برای تعیین تکلیف مشکلات ورزشگاه پارس چند بار با حسن کریمی مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری تلفنی گرفت اما پاسخ داده نشد و حتی جواب پیامک هم تاکنون دریافت نشده است. 

 ورزشگاه پارس شیراز(میانرود ) با ظرفیت ۵۰ هزار تماشاگر  که ۲۲ سال پیش کلنگ احداث آن به زمین شده شد سرانجام ۳۱ فرودین ماه ۹۶  با حضور  مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان با اعتبار ۸۰۰ میلیارد ریال از بودجه ملی و استانی افتتاح شد.

بیست و یکمین دوره رقابت های فوتبال لیگ برتر قرار است مهر ماه ۱۴۰۰ با شرکت ۱۶ تیم آغاز شود.

تیم های فجر شهید سپاسی شیراز و هوادار تهران با کسب عنوان قهرمانی و نایب قهرمانی در دسته یک  جواز حضور در لیگ برتر دوره بیست و یکم را کسب کردند.

با صعود تیم فجر به لیگ برتر موجی از شادی و سرور پس از هشت سال در دل هواداران فوتبال فارس ایجاد شد و آنها خوشحال هستند که دوباره تیم های استقلال و پرسپولیس درشیراز حضور می یابند و این پرسش مطرح می شود که آیا ورزشگاه پارس  برای میزبانی آماده می شود و یا اینکه میزبانی شیراز به استان های همجوار داد می شود؟

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha