۳ مرداد ۱۴۰۰،‏ ۱۴:۰۱
کد خبرنگار: 2092
کد خبر: 84415237
۰ نفر

برچسب‌ها

جشنواره فیلمنامه کوتاه در شاهرود برگزار می‌شود

شاهرود- ایرنا- مدیر انجمن سینمای جوان شاهرود گفت: سومین جشنواره طرح و فیلمنامه کوتاه یادمان "سید داود میرباقری" در شاهرود برگزار می‌شود.

مجتبی فیروز آبادی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این جشنواره در ۲ بخش آزاد و موضوعی است که بخش موضوعی عنوان های غدیر، مهدویت و امر به معروف و نهی از منکر را در بر می گیرد.

وی با بیان اینکه افراد بومی استان سمنان می توانند در این جشنواره شرکت کنند، ادامه داد: هر شرکت کننده مجاز به ارسال سه اثر در جشنواره است.

به گفته وی ، آثار نباید در دوره های قبلی شرکت داده شده و پیش از این به صورت فیلم تولید شده باشند.

مدیر انجمن سینمای جوان شاهرود گفت: آثار باید دستکم در یک صفحه به صورت تایپ شده با فرمت PDF همراه فرم شرکت در جشنواره به نشانی اینترنتی " shahrood.iycs@gmail.com" ارسال شود.

فیروزآبادی با اشاره به اینکه نفر برتر این جشنواره جایزه نقدی یک میلیون تومانی، تندیس جشنواره و لوح تقدیر، نفر دوم ۷۰۰ هزار تومان و نفر سوم ۵۰۰ هزار تومان و لوح تقدیر دریافت می کنند ، تاکید کرد: در بخش موضوعی از طرف اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهرود به برگزیده هر موضوع ۵۰۰ هزار تومان و لوح تقدیر اهدا خواهد شد.

مدیر انجمن سینمای جوان شاهرود با بیان اینکه آثار باید تا ۱۱ شهریور ماه امسال ارسال شود گفت: اختتامیه این جشنواره یکشنبه ۲۱ شهریور ساعت ۱۸ در سرسرای بهمن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهرود برپا خواهد شد.

فیروز آبادی اظهار داشت: علاقمندان برای کسب اطلاع بیشتر می توانند با تلفن ۰۲۳۳۲۳۷۰۲۵۰ تماس برقرار کنند.

انجمن سینمای جوان شاهرود از سال ۶۳ فعالیت خود را در این شهرستان شروع کرده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha