آغاز مرحله جدید اردوی تیم ملی کاراته با حضور نفرات برتر انتخابی

تهران- ایرنا- مرحله جدید اردوی تیم ملی کاراته مردان ایران با حضور ۱۲ نفر برتر انتخابی درون اردویی و «سجاد گنج‌زاده» ملی‌پوش المپیکی کشورمان از فردا (دوشنبه) آغاز می‌شود.

به گزارش ایرنا؛ آخرین مرحله اردوی آماده‌سازه برای المپیک توکیو و اولین مرحله اردوی تیم ملی با حضور ۱۲ نفر برتر در مسابقات انتخابی درون اردویی تیم ملی از عصر فردا (یکشنبه) در آکادمی ملی المپیک آغاز می‌شود.

این مرحله از اردو از فردا ساعت ۱۸ با انجام تست پی سی آر آغاز می‌شود و نفرات دعوت شده به این اردو عصر فردا در آکادمی ملی المپیک حضور می‌یابند.

پوریا اقدسی و جواد رنجبر در وزن منهای ۵۵ کیلوگرم، علی مسکینی و مجید حسن‌نیا در منهای ۶۰ کیلوگرم، مرتضی نعمتی و سیدعلی کریمی در منهای ۶۷ کیلوگرم، مهدی شهگل و علی رحیمی در وزن منهای ۷۵ کیلوگرم، کیوان بابان و علی اکبر دستجانی در منهای ۸۴ کیلوگرم، مهدی عاشوری و صادق سنچولی در به اضافه ۸۴ نفراتی هستند که به همراه سجاد گنج‌زاده در اردو حضور دارند.

مرحله جدید اردوی تیم ملی تا ۱۲ مرداد ادامه خواهد داشت و سجاد گنج‌زاده که ۱۶ مرداد روی تاتامی توکیو حاضر می‌شود، جمعه هشتم مرداد به ژاپن اعزام‌ می شود.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha