نظارت بر بخش حمل و نقل مسافر جاده‌ای در زنجان تشدید شد

زنجان - ایرنا - رییس اداره حمل و نقل مسافر استان زنجان گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و ورود زنجان به وضعیت قرمز، کنترل و نظارت بر بخش حمل و نقل مسافر جاده‌ای در این استان تشدید شد.

حمید سامانیان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به شیوع کرونا به ویژه نوع دلتا، ممنوعیت تردد خودروهای شخصی و جابجایی با ناوگان حمل و نقل مسافری در محورهای مواصلاتی، تیم‌ها و کشت‌های کنترلی حمل و نقل مسافر تشدید کنترل و نظارت بر این بخش را آغاز کردند.
وی تاکید کرد: با توجه به مصوبه ستاد کرونا محدودیت‌های اعلام شده در حوزه حمل و نقل مسافر با جدیت انجام می شود.
رییس اداره حمل و نقل مسافر استان زنجان گفت: در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سوی رانندگان و شرکت‌های حمل و نقل مسافر جاده ای، متخلفان ضمن طی مراحل قانونی به کمیسیون‌های ماده ۱۱و ۱۲ معرفی می شوند تا پس از بررسی موضوع، مطابق دستورالعمل‌های مربوطه آرای متناسب صادر شود.
سامانیان از بازدید بیش از ۲ هزار و ‭‭‭‭‭۸۸۰‬‬‬‬‬ وسیله نقلیه مسافربری بین شهری دراستان زنجان خبرداد و اظهارداشت: این نظارت‌ها در چهارماهه نخست سالجاری در قالب ۲ شیفت کنترل محسوس و  نامحسوس انجام شد.
وی یادآوری کرد: نظارت و کنترل ها روزانه به لحاظ تجهیزات ایمنی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی بررسی و بازدید شد. 
رییس اداره حمل ونقل مسافر استان زنجان گفت: در چهار ماهه نخست سالجاری ‭‭۲۸۴‬‬ هزار نفر مسافر توسط ۵۷ هزارو ‭‭۷۳۶‬‬ دستگاه ناوگان حمل و نقل مسافربری استان جابجا شده اند.
به گزارش ایرنا، استان زنجان ‭‭۹۰۶‬‬ دستگاه ناوگان حمل ونقل مسافربری دارد که شامل اتوبوس، مینی بوس و سواری کرایه است. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha