روزانه ۲ هزار کامیون در بندر امام خمینی (ره) بارگیری می‌شود

مشهد- ایرنا- رییس هیات مدیره کانون انجمن‌های صنفی کارفرمایی کامیونداران کشور گفت: روزانه ۲ هزار دستگاه کامیون برای بارگیری به بندر امام خمینی (ره) مراجعه و عمدتا کالاهای اساسی مورد نیاز نقاط مختلف کشور را جابه جا می‌کنند.

رضا تیموری روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: یکی از دغدغه های اصلی متولیان بخش حمل و نقل جاده‌ای کشور در ۲ ماه اخیر، حمل کالاهای اساسی به ویژه نهاده های دامی از بندر امام به اقصی نقاط کشور بوده است و کامیونداران باوجود مشکلاتی که خود دارند، نهایت همکاری را برای انتقال نهاده های مورد نیاز دامداران به کار گرفته اند.

رییس هیات مدیره کانون انجمن‌های صنفی کارفرمایی کامیونداران خراسان رضوی افزود: البته از طریق برخی افراد مطلع و دست اندرکار، نکات مهم و قابل توجهی را که منجر به کندی روند بارگیری و حمل نهاده های دامی از بنادر شده است، به مراجع مربوط منعکس کرده ایم تا برای رفع آن اقدام شود.
تیموری خاطرنشان کرد: کانون انجمن های صنفی کامیونداران نسبت به حمل نهاده های دامی، که انتقال به موقع آن برای دامداران و مرغداران و آحاد جامعه از اهمیت ویژه ای  برخوردار است، اهتمام ویژه دارد لذا از زیرمجموعه این کانون درخواست شده است تا هرگونه مشکل، نارسایی و نقصی را که موجب بروز خلل در حمل و نقل این نهاده ها می‌شود، به انجمن های صنفی خود گزارش کنند.
وی تصریح کرد: از همه دست اندرکاران تامین و حمل کالای اساسی از جمله وزارت جهاد کشاورزی، وزارت صنعت، معدن و تجارت، گمرک جمهوری اسلامی ایران، سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای درخواست داریم، با شناسایی موانع و مشکلات فراروی کامیونداران و رانندگان، نسبت به رفع آن اقدام نمایند.
رییس هیات مدیره کانون انجمن‌های صنفی کارفرمایی کامیونداران کشور گفت: از نیروی انتظامی نیز درخواست داریم همچون گذشته، با ایجاد نظم و امنیت در جاده ها، زمینه فعالیت و خدمات رسانی مناسب را برای رانندگان و کامیونداران فراهم سازند.  

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha