آقایی: آماده تقابل با حریفان هستم

تهران - ایرنا - نماینده بدمینتون ایران در آستانه دیدار با حریف مالدیوی، گفت: امروز آخرین جلسه تمرینی خودم را انجام دادم و فردا باید در بازی‌های المپیک به میدان بروم.

ثریا آقایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، افزود: از فردای روزی که به دهکده بازی ها رسیدم تمرینات خودم را در سالن اصلی مسابقات آغاز کردم و امروز هم آخرین جلسه تمرینی را قبل از بازی فردا انجام دادم.

وی ادامه داد: خوشبختانه در وضعیت خوبی هستم و فردا باید با نماینده مالدیو مسابقه بدهم. طبق برنامه فردا از ساعت ۱۱:۲۰ به وقت محلی باید برابر فاطیما عبدالرزاق که دارای رنکینگ جهانی ۲۵۲ است قرار بگیرم و امیدوارم عملکرد خوبی داشته باشم.

نماینده بدمینتون ایران که در گروه G با نمایندگانی از کشورهای چین و مالدیو هم گروه شده، خاطر نشان کرد: حریف بعدی من بینجیائو از چین است که بارنکینگ ۹ جهانی حریفی سخت خواهد بود اما من هم آماده هستم و می خواهم توانمندی های خودم را به نمایش بگذارم.

آقایی گفت: البته هنوز زمان بازی با نماینده چین مشخص نشده اما طبق آن چیزی که مطرح است فکر کنم روز سه شنبه باید با این حریف مبارزه کنم. من در تهران و در توکیو تمرینات خوبی داشتم و تنها چیزی که تا حدودی بر روند کارم تاثیر گذاشته رطوبت و درجه حرارت هوا است اما سعی می کنم خودم را با شرایط وفق بدهم تا در بازی فردا عملکرد قابل قبولی داشته باشم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha