ثبت نام ۳۵۳ متقاضی طرح اقدام ملی مسکن در خمین قطعی شد

خمین - ایرنا - سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خمین گفت: ثبت‌نام ۳۵۳ متقاضی طرح اقدام ملی مسکن در خمین با واریز رقم آورده اولیه قطعی شد.

«فرزاد لشکری» روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: یک‌هزار و ۴۱۴ متقاضی این شهرستان برای طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام کردند که ۸۳۴ نفر آنان واجد شرایط بودند. 
وی ادامه داد: ۴۵۰ نفر از متقاضیان تعیین تکلیف شدند و برای آنان پرونده تشکیل شده است.
سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خمین با بیان اینکه طرح اقدام ملی مسکن تقاضامحور است، بیان کرد: این طرح برای دهک‌های چهارم تا هفتم جامعه از سوی دولت تدبیر و امید اجرایی شده و ۲ قطعه زمین در خمین برای ساخت واحدهای مسکونی پیش بینی شده است.
لشکری اضافه کرد: یک قطعه زمین با ظرفیت ساخت ۴۸ واحد و قطعه زمینی دیگر با ظرفیت استقرار ۴۰۰ واحد برای این مهم اختصاص یافته است.
لشکری گفت: در گام اول، ساخت ۴۸ واحد به شکل طبقاتی در دستور کار بنیاد مسکن قرار دارد که پس از گرفتن مجوز از شهرداری قرارداد با پیمانکار منعقد شده و کارگاه در محل ساخت و ساز تجهیز شده است.
 وی افزود: گام دوم طرح اقدام ملی خمین که ساخت ۴۰۰ واحد مسکونی را شامل می‌شود در مرحله تهیه نقشه است و انتظار می رود عملیات اجرایی آن نیز به زودی آغاز ‌شود.
شهرستان خمین در جنوب استان مرکزی واقع شده و دارای ۱۰۵ هزار نفر جمعیت است و بیش از ۷۴ هزار نفر از  جمعیت این شهرستان ساکن نقاط شهری هستند.
 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha