حادثه رانندگی در محور کوزران کرمانشاه سه کشته به جا گذاشت

کرمانشاه - ایرنا - رئیس پلیس راه استان کرمانشاه از وقوع یک سانحه رانندگی در محور کوزران شهرستان کرمانشاه خبر داد و گفت: در این حادثه سه نفر جان خود را از دست دادند و ۲ نفر دیگر هم زخمی شدند.

سرهنگ «محمد حیدری» روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: این حادثه حوالی ساعت یک بامداد امروز (سوم مرداد) در کیلومتر چهار محور فرعی گردنه چهارزبر - کوزران رخ داد که خودرو پژو ۴۰۵ اعضای یک خانواده واژگون شد.

وی ادامه داد: بر اثر این حادثه متاسفانه راننده که مرد ۴۰ ساله ای بود همراه با یک دختر ۲۴ ساله و یک پسر هفت ساله به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست دادند.

سرهنگ حیدری تصریح کرد: همچنین ۲ دختر ۲۳ و پنج ساله هم در این سانحه ناگوار زخمی و توسط تیم های امدادی به مراکز درمانی منتقل شدند.

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه علت وقوع این سانحه مرگبار را تخطی راننده از سرعت مطمئنه اعلام کرد و گفت: عجله و شتاب بی مورد چنین حادثه تلخی را رقم زد.

وی همچنین با ابراز تاسف از افزایش سوانح رانندگی منجر به فوت طی چهار روز اخیر در محورهای استان، افزود: در مجموع این سوانح که ۶ مورد بوده است، هشت نفر جان خود را از دست داده و ۱۰ نفر زخمی شدند.

سرهنگ حیدری در پایان گفت: نکته قابل تامل در خصوص این سوانح واژگونی همه خودروهای حادثه دیده بوده که به علت تخطی از سرعت مطمئنه و عدم توجه به جلو رخ داده است.

استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت بیش از هشت هزار و ۱۰۰ کیلومتر راه اصلی، فرعی و روستایی دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha