۶۱ دستگاه ماینر غیر مجاز در اسلام آبادغرب کشف شد

کرمانشاه - ایرنا - فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف ۶۱ دستگاه ماینر غیرمجاز به ارزش ۳۰ میلیارد ریال در شهرستان اسلام آباد غرب و دستگیری یک نفر در این ارتباط خبر داد.

سردار علی اکبر جاویدان روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: پس از اطلاع ماموران پلیس امنیت عمومی اسلام آباد غرب مبنی بر وجود تعداد قابل توجهی ماینر غیرمجاز در شهرک صنعتی این شهرستان، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی کارگاه محل نگهداری ماینرهای غیر مجاز شده و پس از هماهنگی با مقام قضایی بازرسی‌های لازم را از این مکان به عمل آوردند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه یادآور شد: در بازرسی انجام شده ۶۱ دستگاه ماینر غیرمجاز که ارزش آن طبق نظر کارشناسان به ۳۰میلیارد ریال می رسید، کشف شد و یک نفر در این رابطه دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی شد.

کشف ۹۶۷ فقره سرقت در کرمانشاه 

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه نیز گفت: تیرماه امسال و با تلاش ماموران پلیس شهرستان ۹۶۷ فقره سرقت کشف شده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۴۲ درصد رشد نشان می دهد.

سرهنگ علیرضا دلیری اظهار داشت: علاوه بر کشف این تعداد سرقت، ۶۰۸ سارق نیز دستگیر شدندکه در مقایسه با تیر ماه سال قبل ۲۳ درصد رشد داشته است.

وی همچنین از کشف حدود ۱۴ کیلوگرم انواع مواد مخدر خبر داد و گفت: ۲۱۴ معتاد متجاهر نیز دستگیر و تحویل مراکز ترک اعتیاد شده اند.

سرهنگ دلیری توقیف ۸۱۳ دستگاه خودرو و ۵۰ دستگاه موتورسیکلت متخلف و انتقال آنها به پارکینگ را از دیگر اقدامات انجام شده عنوان کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha