تالارهای پذیرایی قزوین به دلیل وضعیت قرمز کرونا اجازه فعالیت ندارند

قزوین - ایرنا - جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در استان قزوین گفت:تالارهای پذیرایی قزوین به دلیل وضعیت قرمز کرونا اجازه فعالیت ندارند و با خاطیان طبق مقررات برخورد خواهد شد.

به گزارش ایرنا، منوچهر حبیبی روز یکشنبه با اعلام این خبر، افزود:پیرو مصوبه نهایی هشتاد و پنجمین جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در استان به دلیل قرار گرفتن تمامی شهرستان‌های استان قزوین در وضعیت قرمز کرونایی و پُر شدن تخت های بیمارستانی، مقرر گردید کلیه تالارهای پذیرایی تا اطلاع ثانوی اجازه میزبانی از مراسم عقد و عروسی را نداشته باشند.
 وی گفت:  همچنین تمامی رستوران ها مجاز هستند که صرفا به صورت بیرون بَر به مشتریان خود خدمات ارائه دهند.
حبیبی افزود: بنا به اعلام قرارگاه عملیاتی مقابله با ویروس کرونای وزارت کشور با توجه به قرار گرفتن تمامی استان‌ها در وضعیت قرمز کرونایی، در هیچ استانی مجوز تردد مگر در مواقع خاص پزشکی صادر نمی شود.
 جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در استان قزوین با اشاره به روند واکسیناسیون در استان، گفت: تاکنون ۶۶ درصد از جمعیت بالای ۶۰ سال استان واکسینه شده‌اند و به زودی واکسیناسیون گروه سنی ۵۵ سال به بالا نیز در استان آغاز می شود.
وی با بیان اینکه ۱۰ مرکز واکیسناسیون در استان مشغول فعالیت هستند، گفت: در قزوین، پایگاه واکسیناسیون غرب شهر در دانشگاه فرهنگیان با مسئولیت سپاه صاحب‌الامر(عج) و پایگاه تجمیعی واکسیناسیون شرق قزوین در بیمارستان ۵۳۳ ارتش جمهوری اسلامی به مسئولیت ارتش و سازمان هلال احمر در حال ارائه خدمات هستند و می توانند روند واکسیناسیون استان را سرعت ببخشند.
حبیبی از ادارات درخواست کرد: برای نظارت بر محدودیت‌ها همکاری جدی تری داشته باشند و با متخلفان بدون هیچگونه اغماضی طبق مقررات برخورد نمایند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha