شکست نزدیک تیم ملی بسکتبال برابر چک در نخستین گام

توکیو- ایرنا- تیم ملی بسکتبال ایران نخستین دیدار خود در بازی‌های المپیک توکیو را به جمهوری چک واگذار کرد.

به گزارش ایرنا، نخستین دیدار تیم ملی بسکتبال کشورمان در المپیک ۲۰۲۰ توکیو، صبح امروز (یکشنبه) از ساعت ۵:۳۰ برابر تیم جمهوری چک برگزار شد و در پایان شاگردان «مهران شاهین طبع» با نتیجه ۸۴ بر ۷۸ اولین بازی خود را در این رقابت‌ها واگذار کردند.  

ایران در ابتدای کار بازی را خوب شروع کرد اما در ادامه کوارتر اول، این چک بود که با در دست گرفتن بازی، نتیجه را به نفع خود رقم زد و توانست کوارتر نخست را با نتیجه ۲۵ بر ۱۹ برنده شود.

شکست نزدیک تیم ملی بسکتبال برابر چک در نخستین گام

در کوارتر دوم تیم ایران در حملات ضعیف و در دفاع نیز بدتر از حمله کار کرد تا بازی در پایان نیمه اول با نتیجه ۴۶ بر ۳۰ به نفع جمهوری چک به پایان برسد. 

تیم ملی بسکتبال ایران در کوارتر سوم نیز به ترن اورهای خود ادامه داد تا نتواند اختلاف امتیاز را با چک به عدد پایین تری برساند. از سمت دیگر عملکرد خوب تیم جمهوری چک باعث شد تا این تیم در کجموع سه کوارتر با نتیجه ۶۷ بر ۴۷ پیروز شود. 

شکست نزدیک تیم ملی بسکتبال برابر چک در نخستین گام

در کوارتر چهارم و پایانی این دیدار تیم ایران توانست عملکرد بسیار خوبی داشته باشد و اختلاف امتیاز را بسیار کم کند. نتیجه این کوارتر  ۳۲ بر ۱۷ به سود ایران به پایان رسید اما عملکرد خوب ایران در این کوارتر جلوی شکست ایران را نگرفت و در پایان شاگردان شاهین طبع این دیدار را با نتیجه ۸۴ بر ۷۸ واگذار کردند.

شکست نزدیک تیم ملی بسکتبال برابر چک در نخستین گام

 در دیگر دیدار گروه A رقابت‌های بسکتبال المپیک توکیو، تیم‌های بسکتبال آمریکا و فرانسه از ساعت ۱۶:۳۰ امروز به مصاف یکدیگر خواهند رفت.  

برنامه دیدارهای تیم ملی بسکتبال ایران در المپیک ۲۰۲۰ توکیو به شرح زیر است:

بازی دوم

ایران - آمریکا: چهارشنبه ۶ مرداد، ساعت۹:۱۰

بازی سوم

ایران - فرانسه: شنبه ۹ مرداد، ساعت ۵:۳۰

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha