مهلت ۷۲ ساعته برای ثبت نام واکسیناسیون کرونا در هرمزگان

بندرعباس- ایرنا- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: افراد بالای ۵۰سال که تاکنون واکسن دریافت نکرده و یا در سامانه سلامت ثبت نام نکرده اند تا ۷۲ساعت دیگر فرصت دارند تا نام نویسی کنند.

دکتر فاطمه نوروزیان شامگاه شنبه با اعلام این خبر به رسانه ها اظهار داشت: از همشهریان در گروه سنی بالای ۵۰ سال تقاضا می‌شود در اسرع وقت با وارد شدن به سامانه سیب به نشانی salamat.gov.ir برای دریافت واکسن اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: تاکنون بیش از ۲۱۸ هزار دز واکسن کرونا در هرمزگان تزریق شده که ۱۷۹ هزار و ۴۱۵ نفر دز اول و بیش از ۳۹ هزار نفر نیز دز دوم را دریافت کردند.

این مقام مسوول در خصوص آخرین وضعیت کرونا در هرمزگان گفت: در دومین روز از مردادماه ۹ نفر دیگر در استان بر اثر ابتلا به این ویروس جان خود را از دست دادند و شمار قربانیان به یک هزار و ۶۰۲ نفر رسید.

وی خاطرنشان کرد: فوتی های شبانه روز گذشته ۴ مرد و ۵ زن در بازه سنی ۵۴ تا ۸۹ سال از شهرستان های میناب، رودان، قشم، جاسک و حاجی آباد بودند.

دکتر نوروزیان بیان داشت: در شبانه روز گذشته ۱۹۲ مبتلای جدید در بیمارستان های هرمزگان بستری شدند و شمار بستری ها به ۹۶۱ نفر رسید که حال ۲۲ نفر از آنها بسیار وخیم گزارش شده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از مردم خواست با رعایت دقیق پروتکلهای بهداشتی همراه و یاریگر نیروهای بهداشت و درمان در مقابله با این ویروس مرگبار باشند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha